Stát jsme my?


O teroristickém útoku v Tunisku je zbytečné se nějak rozepisovat. Stalo se, jsou mrtví a zranění a  jsou přeživší. Jsou to turisté z různých zemí Evropy a mají strach. Potřebují pomoc. A tady se projevuje rozdíl mezi jednotlivými státy. Slovensko okamžitě poslalo pro své občany vládní speciál a všechny, kteří se chtěli vrátit domů, také domů dopravilo. Naše vlády udělala také „vstřícné“opatření. Posílila diplomatické zastoupení a vydala rady a doporučení pro naše turisty.

Nevím, co mají dělat ti, kteří mají strach chtějí okamžitě domů, ale diplomatické rady jim rozhodně nepomohou.

Již několik roků se vleče případ dětí Michalákových neoprávněně zadržovaných českých občanů norskou soukromou organizací. A kolem jen kecy a blafy. Je v podstatě jedno, jak se jejich matka chová, vyjadřuje, o čem informuje dobře, o čem špatně. Ty děti jsou stále občany této republiky a jako takoví mají právo na ochranu českého státu.

Český stát vybírá od občanů daně, které mají kromě jiného sloužit i na jejich ochranu. Tedy ochranu těch občanů. Ale slouží?

Odpovězte si sami.

Bavor podpis_rex2

Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

16 reakcí na Stát jsme my?

 1. lujjza napsal:

  OT
  Zemřel Jevgenij Primakov
  http://ria.ru/society/20150626/1090013481.html

  To se mi líbí

 2. vittta napsal:

  Je jich vybráno málo, ale on-line registrační poklady skřípnou žáby na prameni-OSVČ, a už se český stát bude moci o své občany konečně starat.

  To se mi líbí

 3. oh napsal:

  Není nad spolehlivé spojence v šíření demokracie a svobody.
  http://zpravy.idnes.cz/teroristicky-utok-v-kuvajtu-dii-/zahranicni.aspx?c=A150628_071851_zahranicni_cen

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.