Hajs, pálí!


Tato slůvka si ještě mnozí pamatujeme. Používali je naši rodiče, používali jsme je i my. A první seznámení s nimi bývalo ve spojení s horkými kamny.  Kdo se jednou spálil, tak při zachování zdravého rozumu na horké věci nesahal. Je mi jasné, že dnes by podobná metoda vedla k odebrání dětí a umístění rodičů do mřížového průmyslu.

Na mnoha lidech je vidět, že se na nich tato metoda nepoužila, případně nemají ten zdravý rozum. Mám na mysli zejména to, čemu se říká žurnalista mainstreamu.

V době, kdy poprvé presidenta volili sami občané, probíhala tak silná mediální masáž ve prospěch  Kchárla s čírem, a to včetně manipulace s průzkumy, že nakonec mnoho voličů se rozhodlo pro pravý opak a volilo proti Schwarzenbergovi. A na Hradě usedl Zeman.

V předčasných volbách na podzim téhož roku, kdy se výhra Sobotkovy party zdála naprosto jasná, a jen se počítalo, zda získá většinu sám nebo s komunisty, vrhla se spálením nepoznamenaná partička na Babiše a jeho ANO. Výsledkem byl tak pronikavý úspěch, že mu sám Babiš zpočátku nemohl uvěřit a těžko hledal potřebné lidi do vlády.

Život běžel dále a rozumně uvažující člověk by si řekl, že snad „dvakrát“ stačilo. Nestačilo. Když začaly události na Majdanu, opět se stejné osoby vrhly na mediální masáž, kterou opět dosáhly pravého opaku. Rozumní lidé vidí, kdo Ukrajině vládne, kdo tam vyvolává nepokoje a jaká ideologie se dostala do oficiálního postoje. A marně se různí Štětinové a Justové s Karasy a Pazderky snaží.

Jenže ani toto nestačí a rozvíjí se další mediální sahání do ohně. Imigranti a jejich přijímání. A opět hlásné trouby s hlásnými trouby vytrubují a opět nedokážou přesvědčit národ, že přijímání uprchlických rodin v provedení jeden mladý silný muž je naší morální povinností. Většina národa je naopak přesvědčena, že pomáhat sice máme, ale jim doma a ne zde.

Dalo by se očekávat, že snad konečně po čtvrtém sáhnutí na horká kamna troubové trouby odloží a začnou myslet. Ale ne. Oni to musí zkusit i popáté. A tak se rozjíždí nová mediální akce Antibabiš . Jak asi dopadnou příští volby?

Bavor podpis_rexAP

Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

40 reakcí na Hajs, pálí!

 1. Jos napsal:

  Babiše a jeho partu může volit a volil jen naprostý politický analfabet. Před několika týdny jsem hovořil o Babišovi a Krnáčové se dvěma Slováky. Ti považovali volbu těchto dvou na Slovensku naprosto profláklých osob za pomstu Slováků za federaci.

  To se mi líbí

   • Jos napsal:

    Sorry, ale je to dost jednoduché. V první řadě si člověk musí uvědomit, že žádný jakkoliv vzletně užvaněný volební program nezaručuje vůbec, ale vůbec nic. Neexistuje žádný mechanismus, který by vynutil jeho plnění. Jediné co váže objekty ucházející se o přízeň voličů je paradigma strany. Něco z čeho nelze beztrestně uhnout. Pokud ono uskupení vůbec nějaké zavazující paradigma vlastní.Z toho automaticky vyplývá, že nové subjekty typu ANO, Úsvit by měly nejprve získat důvěryhodnost dlouholetou a hlavně zavazující prací, která by přesně ukázala a vymezila jejich místo v systému. Postavení, ze kterého už nebudou moci utéct. Jinak je jejich volba čistým debaklem. Protože si mohou po vlobách dělat co chtějí. Doslova cokoliv. Jako to dělá Babiš. Bohužel teď musím do práce. Zkusím pokračovat později.

    To se mi líbí

 2. Cech napsal:

  Promiňte mi ale současná masmediální manipulace v žádném případě neznamená sahání si na horká kamna.
  Současné metody masmediální manipulace, jsou úplně něco jiného, než se na povrchu jeví.

  Pro ně bezvýhradně platí, že jev nemá absolutně nic společného s podstatou.
  Naprosto cílené vědecké použití predikčních metod, spolu s propracovanými manipulačními metodami, měly vyřešeno vítězství Babišova ANO v tom okamžiku, kdy si tento oligarcha kupoval toto hnutí od pana MUDr. Hnízdila.
  Bohužel musím přiznat svoji prohru v tom, že každé pravidlo má svoji vyjimku a tou je bohužel Zeman.
  Tento jedinec, nemá podle současných vědeckých poznatků o kybernetickém modelu řízení naší současné společnosti, na hradě co dělat.
  Možná je to vyspělostí (historickou zkušeností) české společnosti ale já se přikláním k jinému mnohem jednoduššímu vysvětlení.
  Toto vysvětlení je velmi prosté, kde MgA. Marek Vocel na popud Mgr. Anny Matuškové, Ph.D. přepálil prezidentskou kampaň.
  Protože Mgr. Anna Matušková, Ph.D. byla předem vyškolena v USA a v souladu s metodami prezidentských kampaní v Americe, naprosto učebnicově a podle zvyků v USA logicky v posledních dvou týdnech donutila MgA. Marka Vocela šlápnout na plyn.
  Tímto vlastně Mgr. Anna Matušková, Ph.D. zmařila ono těsné vítězství v prezidentských volbách mediálně naprosto správně zajišťované ve prospěch Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg.
  Jsem více jak přesvědčen, že ti lidé kteří doslova denně dřou na výrobě „Matrixu“ v Česku, vědí nejen o horkých kamnech ale naopak je jim naprosto jasné, kdo do těchto kamen přikládá a co musí právě v tomto okamžiku udělat aby ten oheň v těch kamnech nevyhasl.
  Proto mýliti se je lidské ale – >
  „Na mnoha lidech je vidět, že se na nich tato metoda nepoužila, případně nemají ten zdravý rozum“.
  nesoudit v žádném případě podle jevu !!!!
  Tož na druhou stranu je dobré si přečíst Manufacturing consent: political economy of mass media aby člověk zjistil jaká je to dřina vyrábět a udržovat „MATRIX“.

  To se mi líbí

 3. Slim napsal:

  Zase OT.
  Klaus žúňo začíná být zajímavý. Nepřemýšlel jsem nikdy, kdo jsou Vosmíkovi. Holt je z Prahy 9.

  http://www.novinky.cz/komentare/372841-komentar-cest-ceskym-hrdinum-vaclav-klaus-ml.html

  To se mi líbí

  • Cech napsal:

   Souhlasím s Vámi snaží se být zajímavý.
   Tož na své škole se proti tomu nepostaví ani náhodou ale článeček, to je jiná to jsou kladné body.

   To se mi líbí

   • Slim napsal:

    Proč myslíte, že nepostaví, víte něco bližšího? Vodí děti na vlastivědné vycházky po okolí, tj. lokalizuje abstraktní vědění do konkrét. Něco podobného tady dělá paní Katy. To mi přijde jako hodnotný čin.
    Jistě, blíží se regio volby, ale s paranoidním myšlením bych to nepřeháněl. Kdo se mu oddá, toho sežere 🙂

    To se mi líbí

    • Cech napsal:

     Nevím ale :
     Pro ředitele soukromého gymnázia PORG který v letech své slávy tj.1998–2014 jak v Praze tak poté v celé síti škol PORG Praha, Ostrava tvořil „Klausovo jméno“ .
     Na svou ředitelskou funkci rezignoval až 17. ledna 2014 kvůli odchodu předsedy správní rady Martina Romana z pozice Klausem starším vydržovaného „státního oligarchy“ neboli ( Martin Roman ztratil svůj ČEZ) a tedy i možnosti zabezpečovat Václava Klause mladšího.
     Po odchodu z PORG mu bylo přiděleno místo v britské společnosti, pro kterou zabezpečuje ve střední Evropě nákup škol a učí matematiku na pražském Gymnáziu Jana Keplera.
     Tož opravdu, ale opravdu mu věřte, že tento synek nemá s manipulativní propagandou každého svého kroku, naprosto ale naprosto nic společného, že ANO.

     To se mi líbí

     • vittta napsal:

      Kdyby byli všichni manipulátoři takoví, byla by manipulace celkem snesitelná.
      Rozhodně není Klaus ml. nijak propagován, vnucován…což by asi být mohl, pokud by zastával nějaké mainstreamové stanovisko.
      Třeba si připravuje půdu pro nějaký nový pravicový subjekt, to bych viděl jako pravděpodobnější.
      Ale je to jen můj dohad, nic, co by se dalo nějak prokázat.
      Vzhledem k tomu, že ho nějak nemají rádi ani levičáci, ani pravičáci, mi zatím přijde spíš zajímavý, a nějaká …vznešenější forma forma pravice v Čechách by se také hodila, protože pravid¨cových voličů je hodně a zatím jsou nuceni volit vlastizrádcovské strany ODS či TOP09, nebo oligarchu, což mi nejde nijak moc pod nos.

      To se mi líbí

  • vittta napsal:

   Je inteligentní a je to vlastenec.
   Ne teď, vždycky byl.
   Má tedy určitou politickou cenu a možná přijde už brzy doba, kdy budeme tyhle lidi potřebovat.
   A nebude nás u toho zajímat, zdali je takový člověk tržně pravicový, či reálsocialisticky komunistický.
   Nechci tvrdit, že souhlasím se vším, co píše, ale blbost v tom slova smyslu jsem od něj ještě nečetl.

   To se mi líbí

  • robe napsal:

   ano, fakta jsou v tom zajímavá.
   děs jde z toho, že jde o vyvolávání nacionálních běsů ze země, za nadšeného potlesku části lidí. to je trajektorie na které je celá evropa. zvíření hněvu. uvidíme, jaké budou konce.
   to dělá stejně jako jeho otec, jako současný prezident, a další
   slova jako „smíření“ jsou jim cizí.
   celé to jde vstříc hledání viníků za pocit zpackaných životů – za to přece mohou ti všichni oni, kdybychom tu byli jenom my, bude tu ráj…

   To se mi líbí

 4. Mainguard napsal:

  Žádná novinářská masáž, ale navzdory masáži z tzv. „alternativní“ scény, či přímo diaspory antirežimních vždy a všech okolností kverulujících nespokojenců (což na základě principu Occamovy břitvy je důkazem, že na vině jejich stavu není „systém“, ale oni sami), je to objektivní proces vlastní diskreditace ikon, co se snad mají být UNIVERZÁLNÍM etalonem pro losery a nespokojence všeho druhu až oba (dnes vcelku kolektivně a družně kooperující) okraje extremistické scény.

  Prezident Zeman má svoji popularitou (37%) po svých SEBEZTRAPŇUJÍCÍCH a SEBEDENUNCUJÍCÍCÍCH výrocích v Radiožurnálu, o postižených co jim bude dobře za zdmi ústavů, o nepřizpůsobivých (cikánech) co by jim zastavil vyplácet dávky, výzvám k totální válce proti Islamistům (co by asi řekl jeho kamarád Putin, když by jediná instituce schopná provést takovou akci – NATO – ho vzala vážně za slovo a na jeho „doporučení“ by nějakou tu invazi na pomezí čtyř států opravdu provedla) a nakonec ke zjevným lžím o Peroutkově článku „Hitler je džentlmen“ ( jak by řekl Dr. Chocholoušek: „Nepotěším Vás, pane, stále hledá, stále hledá….:-), tak jeho popularita je po právu někde mezi Klausem v době jeho amnestie a prezidentem Novotným po měnové reformě v r. 1953, kdy v neděli ujistil národ, že drby o reformě jsou dezinformační kampaní buržoasních ideodiverzních centrál, a v pondělí reforma byla.

  Co si myslí většina lidí o Ukrajině nevím, ale vím co si myslí, většina lidí o Rusku (68% jej vidí jako potenciálního nepřítele a bezpečnostní hrozbu ČR) zvlášť poté, co nikoli ČESKÁ (nezávislá) TV zveřejnila dokument o srpnové okupaci ČR sovětskou armádou, jako o zásahu proti fašistům a bývalým esesákům, pak opět, nikdo nemusí k tomu aby věděl jaký přistup zaujmout k Putinově totalitě (která nadiktovala nejen tento „dokument“ do pera jejich editorů, ale hodlá zkoumat přestání Američanů na měsíci, na základě petic, chce zakázat firmě IKEA podnikat v Rusku, protože prý její majitel Ingvar Kamprad je bývalý nacista a ředitel novosibirské opery byl na žádost ruské pravoslavné církve vyhozen na dlažbu a jeho inscenace Wagnerovy opery Tannhäuser zakázána za pobuřování a útok na náboženské cítění, no a jelikož Rusko je sekulární stát, všechno výše uvedené mohl nařídit jediný muž – Putin).
  Viz – Češi se obávají Ruska a chtějí posilovat naše vztahy s NATO
  http://www.ipsos.cz/cesi-se-obavaji-ruska-a-chteji-posilovat-nase-vztahy-s-nato/
  No a k Babišovi. Babiš byl oslavován jako spasitel, co není politik, ale co maká, a co všechno „prostě zařídí“ (proletáři co ho volili tak bez jakékoli mediální podpory, na počátku voleb jsem věděl o ANO jen z pár osamocených billboardů podél Jižní spojky, kde byla vyobrazena Věra Jourová jejíž obličej mi navíc nic neřikal a nevtíravě se dotazoval: „Obraťte se s Vašimi problémy s důvěrou na mě“ .

  Takže „Antibabiš“ je jen spontánním projevem vlastní práce. Poté, co tu zavede jako zkušený StBák „čipování“ trhovců, kominíků a myčů oken na mrakodrapech, co budou s sebou do práce budou muset nosit tiskárnu s připojením na internet, a poté, co nikoli MAINSTREAM ale Patočkův LEVICOVÝ Deník Referendum přinesl reportáž o Babišovi, který se chová jako sicilský mafián Don Corleone k soukromému zemědělci, kterému se zavázal poté, co se dostal do dluhů pronajímat jeho pole, která od něj nuceně vykoupil babišův Agrofert, tak zničil úrodu na ploše 27 Václavských náměstí použitím jedovatého a karcinogenního herbicidu amerického koncernu Monsanto, které nejenže tyto jedy „speciálně“ vyrábí a testuje v rozvojovém světě, kde na nějakém tom narozeném mongoloidním dítěti po požití plodin takto „ošetřených“ nezáleží, ale že se takto chová firma hlavního koaličního partnera vítěze voleb a zároveň ministra financí, tak to vážně nepotřebuje žádnou „hanu“ korporátních médií. On sám fakt, že Babiš byl zvolen do této funkce vypovídá něco o naši zemi a dojede na to sama i ČSSD, protože ta nabídla Babišovi křeslo ministra financí. Je to jako by v USA byl ministrem financí Al Capone, v Maďarsku na tomže postu George Sorosz nebo britským ministrem informací se stal Rupert Murdoch.

  Viz – Babišova firma zničila svému konkurentovi úrodu za čtyři miliony

  http://denikreferendum.cz/clanek/20605-babisova-firma-znicila-svemu-konkurentovi-urodu-za-ctyri-miliony

  To se mi líbí

  • Mainguard napsal:

   pardon…prezidentem Zápotockým, samozřejmě…

   To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Když už chcete na někoho útočit, tak si zjistěte relevantní údaje. Problém „konkurenta“ jsme tu už měli a nakonec se ukázalo, že má opět pravdu starý rabín. Všechno je jinak. Ostatně i u dalších vašich blábolů to platí také.

   To se mi líbí

   • Mainguard napsal:

    Díky za názor, ale jestli jste těmito „zdrcujícími argumenty“ snad něco vyvrátil, pak jen to, že vaše schopnost přinést nějaká „kontrafakta“ je nulová a vystačíte si s tím, že ta, která vám nevyhovují označíte za blábol.

    Ale pozor, neberte to jako kritiku, naopak, kdo by nechtěl diskutovat s takto „disponovaným“ oponentem, že? Takže jestli máte nějaké své „správné“ zdroje, jak jste řekl minule, že Vy je máte, pak sem s nimi.

    To se mi líbí

  • Strejda Olin napsal:

   Poctiví trhovci, kominíci, umývači oken a jim podobní, dobývající chléb svůj vezdejší a poskytující služby občanům na základě živnostenského listu, vypíší zákazníkovi na místě stvrzenku, daňový doklad a doma pak údaje „namarkují“ do pokladny. Jenže kapitalismus bohužel nefunguje na principu fair play. To je celý ten problém.

   To se mi líbí

  • vittta napsal:

   Jsem hrdý primitiv, příznivce Pana prezidenta Miloše Zemana.
   To jen aby bylo jasno, Ondřeji.

   To se mi líbí

  • vittta napsal:

   Já ten článek Hitler je gentelamn mám, ale nejde mi žádným způsobem okopírovat.
   Škoda…..ale poslal mi ho bývalý senátor za ČSSD, takže na tom něco může být.

   To se mi líbí

  • oh napsal:

   Tak „alternativní“ scéna s řádově nižší sledovaností mediálně masíruje a navzdory této alternativní masáži se mainstremaovým médiím s jejich řádově vyšší sledovaností daří prosazovat pravdu. A úplně všechno dění v Rusku nařizuje osobně Putin. Obdivuji vaší třeskutou logiku a drzost, ale musím konstatovat, že jste buď v hlavní stráži utrpěli komplikovanou zlomeninu inteligence, nebo si totéž myslíte o nás.
   Dávejte si pozor na Occamovu břitvu, mohl byste se o ní pořezat, vy jeden etalone pro losery.

   To se mi líbí

 5. Strejda Olin napsal:

  Na horká kamna si opakovaně sahá nejen vůl, ale bohužel i lidstvo. Generace od generace se nepoučí a zdá se, že opakuje stejné chyby bez ohledu na to, že se již mnohokrát šeredně spálilo. Co za tím může být? Převažující, miliony a statisíce let starý, dědičný pud sebezáchovy druhu, projevující se jednáním podle zákonů džungle, kdy jen silný a sobecký může přežít? Jsme tedy víc zvířata než lidé o kterých se říká, že právě rozumem a prací se vyčlenili z říše zvířat?

  Touha po majetku a moci nás zřejmě ovlivňují víc, než jsme si ochotni přiznat. Vzájemně se doplňují – majetek vytváří moc a moc rozšiřuje majetek. Projevem pak není altruismus, láska k bližnímu a dobro, ale egoismus a zlo. Obávám se, že všechno ostatní jsou jen plané kecy.

  To se mi líbí

 6. Slim napsal:

  Opět OT

  Babiš mluví o věcech, kterým vůbec nerozumí. Máme financministra, který nemá žádné slušné makroekonomické poradce. Hlavně, že se vláda může zbavit Mládka, jediného pořádného ekonoma, co v ní zbyl.
  http://www.novinky.cz/ekonomika/372977-babis-recko-by-melo-konecne-zbankrotovat.html

  Doufám, že to pánové dnes ustojí. Takový Juncker a Draghi by měli vědět. S Barrosem a Trichetem by to bylo horší. Adieu, jdu do procesu

  http://www.ft.com/intl/cms/s/0/89a5c52e-1671-11e5-b07f-00144feabdc0.html#axzz3dmSzxsDh

  To se mi líbí

 7. čtenář napsal:

  Jaderná bouře ve sklenici vody: Neomezený pán našich osudů se zavrtěl. Nebudeš poslouchat? Dostaneš přes tlamičku. Hra o velké peníze. Všechno je jinak. Babiš navždy?

  Kauza Babiš je opět na stole. Prohlédněme si ji rychle, dokud září, protože stejně rychle zapadne a brzy zmizí beze stopy – ačkoli v jiných případech by se na ní zatřásla (a možná i padla) vláda. Ale to ještě v dobách, kdy jsme si alespoň hráli na demokracii.

  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1756-jaderna-boure-ve-sklenici-vody-neomezeny-pan-nasich-osudu-se-zavrtel-nebudes-poslouchat-dostanes-pres-tlamicku-hra-o-velke-penize-vsechno-je-jinak-babis-navzdy.htm

  To se mi líbí

 8. Rosťa napsal:

  Mediální masáž moc nezabírá. Pokud si pamatuji, tak zafungovala jen při likvidaci SPR – RSČ a později na tehdejšího mimořádně úspěšného premiéra a šéfa socanů Jiřího Paroubka. Z výše uvedeného vyplývá, že obec novinářská nedisponuje seriozností a lid obecný ty různé Moravce, Fišteny, Karase a Pazderky neposlouchá, případně nebere vážně. Každý člověk by měl mít hranici za kterou by neměl jít, což pro novináře neplatí. Čest výjimkám ( Petránek, Spencerová, Kotrba …. ).
  Nezazlíval bych lidem, že volili ten nesourodý pytel blech ANO. Kreatury, které nám k volbě nabízí „tradiční“ politické strany jsou volitelné jen s odporem a se skřípěním zubů. Vzájemné „vazby“ mezi špičkami socdem a TOP jsou všeobecně známé, komár se drží při zdi aby nepopudil a nedostal červeného žolíka, lidovec kope za Vatikán a ODS za zloděje. Ale za ty asi kopou všichni. Největším zklamáním je pro mě socan. Je mi záhadou, proč lidé jako Koskuba, Foldyna a podobní ze svých šéfů nezvrací a v této straně setrvávají. Ale asi nemusí pršet, stačí, když kape! Takže, vážení, ať děláme, co děláme, ve finále nás čeká další popálení.

  To se mi líbí

  • tata napsal:

   Bavore
   Překvapujete mi………………Tak poraďte koho? Bohuslav Dienstbier Sobotka je nevolitelný. Pak tedy toto?
   ale s vašimi názory zrovna tak musí byt nevolitelný Babiš ano je sté pravice ,,zatím nejvíce přijatelný,, jenže bych se bál dvou dost předpokladatelných faktorů.
   1faktor……….pro prohnilost a mnohými jako VY NEVOLITELNÁ čssd s koktejlem pro hodně lidí nevolitelných stran jako TOP,ODS…….ZISKÁ NAPROSTOU VĚTŠINU …TIM PROSADÍ své ZAJMI……..TY PODLE MĚ jsou v naprostém rozporu to co si představujem mi dva……….protože podle toho co od vás čtu se jen neshodnem že já nevidím jinou možnost jak volit jinak……aby zde nevládl znova KALOUS…….A NOVĚ ABY babiš neměl naprostou většinu
   2 faktor ……jestli lidi nezhloupnou a nebude ho volit i levicový volič,,,,,bude potřebovat partnera…….což bude znamenat v připadě propadnutí ČSSD,,což je možné,je jediný myslitelný partner pro něj kalous,fiala

   OBĚ dvě varianty pro mě nepřijatelné

   To se mi líbí

 9. oh napsal:

  OT: Projel jsem si hlavní internetová média a zdá se, že nikomu nestálo za to, aby si vzpomněl na zahájení operace Barbarossa. Tak jsem zvědav, co k tomu předvede veřejnoprávní ČT s jejich mánií pro nejrůznější výročí čehokoli.

  To se mi líbí

  • Rosťa napsal:

   To myslíte tu operaci, kdy začal Stalin na svém území hrubě škodit humanitárnímu konvoji vyslanému od Dolfy z Německa?

   To se mi líbí

   • oh napsal:

    Přesně tu humanitární operaci. A víte, že ti odporní zákeřní bolševici dokonce využívali odlehlosti Murmanska a základny v Poljarném, a drze pálili z protiletadlových děl po pokojně prolétávajících německých průzkumných letadlech už od 17.června, tedy celých pět dní před vysláním humanitárního konvoje? To je přeci jasný důkaz bolševické agrese!

    To se mi líbí

    • Rosťa napsal:

     A potom někomu pomáhejte. Za dobrotu na žebrotu.

     To se mi líbí

     • Hudec napsal:

      Za to už tenkrát mohl Putin, to ví každé malé eurodítě.

      To se mi líbí

      • Strejda Olin napsal:

       Když už je tu zmínka o Rusku – blbci vyhodnotili, že nejohroženější je EU na hranicích s Ruskem! Že se do ní přes jihovýchodní hranice hrnou hordy barbarů těm blbcům zdá se až tak nevadí. A že státní hranice jsou pro ně jen čáry na mapě, to je už úplně nepochopitelné. To by jeden blil 😦

       To se mi líbí

      • oh napsal:

       Blbcům to nevadí, protože
       a) přeci nejde o barbary, ale o neškodné uprchlíky;
       b) koho asi bude armáda a policie chránit přednostně – řadového občana nebo nepostradatelné ekonomické a politické vůdce svobodného světa?
       c) někteří z rovnějších mají i soukromé ochranky;
       d) i když to všechno selže, mají i soukromé prostředky, jak z toho bordelu včas zdrhnout.
       Jediné co nemají, je způsob jak dostatečně daleko zdrhnout před rozzuřeným medvědem, kdyby se náhodou povedlo ho opravdu rozzuřit…
       Tak se nedivte, že si připadají nejohroženější tam, kde sami ohrožení provokují.
       (blijící smajlík)

       To se mi líbí

  • jaa napsal:

   No – ono se i ˇCT občas povede něco – ? kouzlo nechtěného? přepínáním programů -jsem na dvojce zaslechle podivnou větu – že rusové vyděsili síajej a flašington – mne donutilo hledat. Zajímavé – co dělá otrocký preklad a nekontrolování obsahu.. to totiž vlbec nezapadá do oficiáního stylu ČT. Taky jsem zapátrala na WIKi hmm.. kdo che – může zkouknout na 20 minutě- a dám odkaz na wiki

   . http://www.ceskatelevize.cz/porady/10728931104-podivnosti-sveta/

   http://vtm.e15.cz/aktuality/potomci-kaspickeho-monstra

   :-))

   To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.