Náš vzor?


Našel jsem na zahraničním webu tento obrázek. Nepřipomíná vám to něco?

american highway

 

(A malé upozornění. Budu mít omezený přístup ke stránce, takže sice mohu kohokoliv smáznout, ale nemohu nikoho vytáhnout z „koše“. Proto prosím o dodržování základních pravidel slušnosti a k tomu omezení jen na 2 (slovy dva) odkazy.)

Bavor podpis_rexAP

Příspěvek byl publikován v rubrice Stavebnictví se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

30 reakcí na Náš vzor?

 1. Petrpavel napsal:

  Připomíná!
  Stejná zbytečná a neúčinná KOMUNÁLNÍ satira – systém to nezmění, ale „lid“ má pocit svobody, kritičnosti médií k režimu a demokracie.
  Padesátá léta se vrací… jenže tamta trvala pár let a následovala náprava, teď už pětadvacet…

  http://dikobraz.mikroforum.cz/casopis-dikobraz-rocnik-1958-52/cislo-12/
  http://dikobraz.mikroforum.cz/casopis-dikobraz-rocnik-1958-52/cislo-13/

  To se mi líbí

  • oh napsal:

   Co se změnilo? Dnes už se o žádném odzbrojení pro jistotu ani nemluví. A když už k tomu nedopatřením dojde, pak to stručně charakterizuje:
   Imperialista: Rovnováha sil, to je, když my máme převahu (Karel Čapek, 1936);
   a nebo o něco obšírněji Jaroslav Hašek – Mírová konference.

   To se mi líbí

 2. Petrpavel napsal:

  Jakpak a kampak pomáhají nám za vlezdoprdelkovství celé české politické scény, vyjma KSČM, naši západní „přátelé“?
  http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/370697-rosneft-bude-investovat-350-miliard-ve-venezuele.html

  To se mi líbí

 3. Tribun napsal:

  USA mají ohromný vnitřní dluh, jejich infrastruktura je v žalostném stavu. Občas to prosákne, ale většinou se o tom „cudně“ mlčí. Tenhle klacek je určený na komunisty, demokraté jsou před ním v bezpečí.

  To se mi líbí

  • Slim napsal:

   To je pravda.
   Ovšem přečtěte si článek Loupež Evropy a ten krugmanovský odkaz v něm. Oni jsou mnohem živější, než si leckdo myslí (nebo přeje. Wishf. th. je odjakživa nepřítel střízlivého úsudku, to známe od mládí, co jsme si namlouvali o děvčatech, co se nám líbila..).

   To se mi líbí

 4. Mainguard napsal:

  K obrázku…Nebýt tam ta angličtina, tak bych řekl, že to je výplod někoho, kdo nemá rád ekoteroristy (cyklisty), humanrightisty, multikulturalisty, nepřizpůsobivé a islamisty (ty nám díky zlotřilým quotám EU ují chlebíčka, resp. ují nám trochu toho betonu na ty pro nás tak potřebné dálnice).

  Na druhou stranu předřečník Tribun má naprostou pravdu, takovýto žalostný stav dálnic třeba v Losangeleském districtu nemá ve světě obdobu, nakonec naše dálnice jsou přeci jen díky komunistům a jejich kvalitní výstavbě a díky penězům co na ně dali, v lepším stavu.:-)

  Jinak co se týče spolu s trpaslíky (co vám vlezou všude) druhého nejhoršího pozemského stvoření – cyklistů – pak pravda, všude ve vyspělých zemích se jde spíše od těch dálnic automobilových směrem k „dálnicím“ cyklistickým a jejich lobbiystům. Komunitním centrům, organizacím podporujícím zdravý životní styl pro rodiny s dětmi ad. extremistům. Jako třeba zde

  http://grist.org/cities/london-is-building-europes-longest-bike-superhighway/

  Pravda, ne každý podporuje cyklostezky, ne každý má rád sportovní aktivity a proměnu městské aglomerace na pro její obyvatele takový malý „individualistický“ cyklo-bežecko-plavecký areál, kde masy atomizovaných metrosexuálů pobíhají se svými iPhony a bílými sluchátky v uších, nevidí a neslyší, nemají pohledu pro druhé a už vůbec se nezastaví a nepovídají si především s našimi staršími spoluobčany, jak to bylo tenkrát krásné, když jsme všichni táhli za jeden provaz a společně budovali….vypráskali burožoazii a jejich kavárenské intelektuální přisluhovače z vlivných pozic a vůbec, zase začali s tou výstavbou těch krásných továren, dolů, elektráren, hutí, sléváren, že by nějací potrhlí cyklisti nám tady nezamořovali náše společné síranově ovzduší ekologistickým postmoderním individualizovaným životním stylem jako někde Londýně nebo v Melbourne (kde mají tihleti voliči pravdolásky k dispozici 1.900 km cyklostezek z veřejných peněz!).

  To se mi líbí

 5. Mainguard napsal:

  Byla tam řeč o třech věcech – dálnicích, cyklostezkách a chodnících – a pak smajlících – které tam, nechápu, proč jsou zmiňovány a nevím jak smajlík souvisí s dálnicí, ale jestli tam proti dálnicím někdo má zapotřebí explicitně zmínit chodniky a cyklostezky, asi tím sleduje nějaký cíl…No a jestli sleduje mimo tohoto něco co mi snad zůstalo skryto, pak možná by ten „vtip“ chtěl převyprávět a dovysvětlit….Ale to je něco, co by se dobrému „vtipu“ stávat nemělo…Stejně jako třeba regionálnímu folklóru, který by nikdo nepoznal a musel by se kolemjdoucího zeptat – odkud ti s těmi kroji jsou?….:-)

  V každém případě jsem aspoň mohl Tribunovi poskytnout důkaz o kvalitě US dálnic a tím i jejich hospodářském krachu.

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Byla tam řeč hlavně o dálničním fondu. O jeho rozfofrování. Vúbec to nebylo namířeno proti cyklostezkám a chodníkúm.

   To se mi líbí

  • Ahele napsal:

   Vy se Fagane vůbec nesnažte o pochopení. Tam, kde nelze použít statistická data, citace nebo manuál jste s Vaší intelektuální výbavou v koncích. Ani převyprávění a dovysvětlení nepomůže.

   To se mi líbí

  • Tribun napsal:

   Nevím, jak u dálnic, ale žalostná stav mostů v USA je veřejným tajemstvím. O zdravotnictví a zejména školství nemluvě.

   To se mi líbí

 6. K-k. napsal:

  OT: Je to možný, aby byl někdo takhle blbej? „Podle místopředsedkyně TOP 09 Heleny Langšádlové by mělo jít případně NATO kvůli obsazenému Pobaltí do války s Ruskem, i jaderné. „Ano, bylo by to naší povinností. Byl by to boj i o naši svobodu,“ odpověděla.“ (viz PL)

  To se mi líbí

  • strejda napsal:

   Každý si tu svobodu představuje jinak. Někdo jako zničený svět a druhý se snaží zbytečně nevyvolávat konflikty a neinvestovat do nich svobodných pět miliard dolarů. .

   To se mi líbí

  • Tribun napsal:

   Kdo je svobodnější než mrtvola? Miliarda mrtvol.

   To se mi líbí

  • Minorita napsal:

   A to jsme se smáli Kabrhelové… Tahle sorta poplyšových,ctižádostivých a bezskurpulózních samic, to je teprve materiál, vauuu… Chtěl jsem vlastně napsat fuj 🙂 . A omloluvám se slovu Samice, jež v jistém slova smyslu vyjádřením nefalšované ženskosti …

   To se mi líbí

 7. jaa napsal:

  Když už jsme u těch financí – jedna zajímavost… ale že si s tím dali práci – klobouk dolů.

  http://blog.beletris.cz/Stanislav_Hudsky_120910.php

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.