Bude stačit ctrl+alt+del?


 eu

 

Evropu čekají dva složité roky. Výhra Cameronových konzervativců ve Velké Británii přinese mnoha potentátům mnoho bezesných nocí. Ale pro Unii to může být prospěšné. Skoro by se současný stav dal přirovnat k domácímu počítači.

Systém dlouhou dobu běžící na sebe nabaluje různé zbytečné soubory, které zpomalují chod počítače. IT technika je dnes ovšem tak daleko, že stačí použít onu kouzelnou formulaci a provést reset . Tím se spousta balastu odstraní a běh počítače se zrychlí. Kromě toho existuje několik účinných programů, které umí  systémy ještě lépe pročistit.

Pro EU by takovýmto programem mohla být právě Cameronova Velká Británie. Je to totiž jediná síla, která může rozvířit zatuchlé vody zkostnatělé unijní byrokracie. Bude-li totiž zájem o udržení Britů, pak bude nutné přehodnotit některá unijní opatření a s tím by se mohli „svézt“ i ostatní členové, kterým mnoho věcí není po chuti. Pokud však Unie zamrzne, Britové se v referendu vysloví pro odchod a hrozí nebezpečí  (či se otevírá naděje?), že jediným řešením bude příkaz <format>. Tedy vymazání unie jako takové a vytvoření nové na jiném smluvním základě.

Ti, co mne znají déle, vědí, že jsem Evropskou unii obhajoval. https://poznamkypanabavora.wordpress.com/2013/12/10/neni-unie-jako-unie/ , ale začínám stále více získávat přesvědčení, že Unii v této podobě ne! Bohužel se opět ukazuje, jak dovedou někteří lidé doslova zkurvit  původně skvělou myšlenku.

 eu_bordel

Evropská spolupráce a sjednocování nutných, opakuji nutných norem a předpisů, je ku prospěchu všem lidem nejen v Evropě. Ale stav, kdy je systém ovládán virem USA.EXE, je pro celý svět smrtelným nebezpečím.

Proto se zatím jen ptám. Bude stačit <ctrl>+<alt>+<delete>

http://www.abeceda.xyz/

Bavor podpis_rexAP

Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

14 reakcí na Bude stačit ctrl+alt+del?

 1. Jethro napsal:

  Na viry je ctrl+alt+del krátký. Na to je potřeba kvalitní killer.

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Já to tušil, že odborníkům se to líbit nebude 😆

   To se mi líbí

   • Jethro napsal:

    No, ale ta analogie se tím docela pěkně doplnila. Nebo ne? Otázkou je, jestli je někde k sehnání spolehlivý antivir anebo alespoň specializovaný remover.

    To se mi líbí

    • Cech napsal:

     No on totiž antivir se zpravidla skládá ze scaneru , databáze řetězců již rozpoznaných virů a samotného toho výkonného Enginu_removeru.
     No a my máme stále a stále uměle vyprázdňovanou tu databázi řetězců rozpoznaných virů.
     Proto je ten antivir téměř neúčinný.
     Tož otázka jasně zní, jak udržet tu databázi, než ji zase komise EU přesměruje do známého adresáře dev/null.

     To se mi líbí

  • jaa napsal:

   Nevím jak včil, ale kdysi dávno v začátcích stačilo, když se del přidrželo po opuštění prvních dvou. Dlouho trvalo, než na to přišli – proč mi bedna nepremává :-)) možná už je to jištěný….

   To se mi líbí

   • oh napsal:

    Bejvávalo. Dnešní operační systém už nedovolí jen tak zlikvidovat sám sebe. Navíc nějaké chytré hlavy bez mozku vymyslely vymoženost zvanou „Secure boot“ a pokud je tahle zapnutá, nespustíte nic, co nemá ten správný elektronický podpis od jisté nejmenované softwarové firmy.
    Kromě toho oznámila Kaspersky Lab toto:
    http://technet.idnes.cz/virus-pevny-disk-0e0-/software.aspx?c=A150218_094347_software_vse
    Ty řeči o původci tohoto „viru“ jsou pochopitelně jen spekulace a určitě jen zlomyslné pomluvy.
    Jenže alt+ctrl+del rozhodně stačit nebude. Budete potřebovat hodně velké kladivo.. 🙂

    To se mi líbí

 2. Cech napsal:

  No řekněme si to otevřeně – > být členem EU to jsou také ty povinnosti :
  http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/369405-525-to-je-bruselska-kvota-uprchliku-pro-cesko-eu-jich-ma-nouzove-prijmout-20-tisic.html
  No a ta základní myšlenka je, že přijímaní uprchlíci musí být ze 100 % pouze z arabského světa.
  Proto ve skutečnosti to bude trochu jinak.
  http://tn.nova.cz/clanek/525-lidi-ne-imigrantu-budou-tisice-experti-vytahli-sokujici-cisla.html
  Pokud nám EU neuzná jako že doposud neuznala ty přijaté Ukrajince, kterých je 6 x tolik jak nám předepisuje norma z EU, tak opravdu bude nutné si uvědomit co bude následovat v příštím roce.
  Opravdu asi to bude rok od roku obtížnější, přijímat ty předepsané EU kvóty arabských uprchlíků, když nám ty z Ukrajiny EU nehodlá v žádném případě započítávat.

  To se mi líbí

 3. Reset tohoto rozměru má obvykle formu války.

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.