Proč nejsem Nočním vlkem


Poté, co se zdvihla vlna politických prohlášení vůči motorkářské partičce z Ruska, která si říká Noční vlci, objevilo se cosi, o čem  politici patrně nemají vůbec tušení.  Dalo by se to nazvat profesní hrdost. Je jí příslušnost k motorkářům jako takovým. Motorkář je nadnárodní postava, která má svoji čest a hrdost. Proto se najednou objevují Noční vlci na několika místech najednou, projíždějí původně hlášenou trasu, kladou kytice na místech, na kterých to plánovali i neplánovali a všude jsou vítáni. Přitom mají jednu společnou vlastnost. Většina z nich nemluví rusky a nepotřebuje schengenská víza.

Motorkáři se mezi sebou znají, vědí o sobě a dovedou si pomáhat. Takže v Praze na Vítkově spolu s vlajkou Ruska vlála vlajka Moldávie. A ve všech městech byli oni Vlci radostně vítáni. Jediné místo, kde se objevili jacísi křiklouni byla naše neslavná Praha. Jedině v Praze se totiž najde tolik hlupáků, kteří dokáží pouze papouškovat mainstreamové proklamace bez toho, aby použili svůj vlastní mozek. Skoro by se dalo o existenci takového orgánu u těchto křiklounů úspěšně pochybovat.

Motorkáři jsou motorkáři a nepotřebují si nikam vylepovat cedulky „Je suis Charlie“, tedy „Je suis Волк“ , na nich je to vždy k poznání.

Ale já nejsem Nočním vlkem. Já nemohu být Nočním vlkem. Nejsem totiž motorkář. Dokonce jsem je ani nebyl vítat. Rád bych, ale přece jen jejich trasa byla málo známa a mé sídlo je mimo jejich jízdu. Nevadí.

Neznám žádný motorkářský pozdrav či pokřik, ale jako obyčejný člověk si přeji, aby se po našich silnicích raději proháněli Noční vlci všech národností než aby je nahradila vojenská technika.

Bavor podpis_rexAP

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

13 reakcí na Proč nejsem Nočním vlkem

 1. Rosťa napsal:

  Praha je jiný svět. Proto volí jinak než zbytek republiky a na „venkovany“ se dívá s pohrdáním. Bylo to tak vždy, ale v poslední době se ta nadřazenost vyhrocuje neskutečně a komedianti tomu trendu vévodí. Pokud jde o Noční vlky v Brně, tak tam sice nebylo tolik jejich příznivců jako v Bratislavě, ale ani jeden křikloun jako v Praze. Je úděsné, jaký tyátr tu vznikl kvůli pár motorkám. Debilita vládní moci prostě nemá hranic. Je mi z těch Šapirových pohůnků na blití.

  To se mi líbí

 2. dabara napsal:

  Absolutní, úplně nejvíc největší souhlas.

  To se mi líbí

 3. Petrpavel napsal:

  Proč jsem nešel volit Zemana?
  Proč mě nezajímá ani Peroutka?
  Proč nejsem Nočním vlkem?
  Proč volím KSČM?
  ….
  A proč se přesto teď v mnohém zastávám Zemana, proč čtu spory o Peroutku, proč mi nevadí tito motorkáři stejně jako ti naši, proč riskuji výsměch za svou volbu možná stejně špatnou jako by byla jiná…?
  Ano, nic nebývá ideální. To taky. Ale zdá se mi, že jsme se dostali do situace kdy i jakžtakž přijatelné chování, názory, postoje, výstupy, i občasné, i minimální výsledky, bereme jako chvályhodné.
  NÍZKO POLOŽENÁ LAŤKA.
  Zeman je lepší než Schwarzenberg. Svou pravdu má tata, že ČSSD je lepší než ODS či TOP. Peroutka byl lepší novinář než Šafr, . Noční vlk a motorista Ráž ve vztahu k válce jsou lepší než tankista Marhoul. Svou pravdu mám já, že KSČM je lepší než ČSSD.
  Ale jsou to ti, kdo by chtěli a uměli přivést společnost k lepšímu uspořádání, k lepšímu přerozdělování vytvořených hodnot, k míru, k respektu mezi národy, národnostmi a lidmi, k lepšímu světu? Kdepak. Takoví lidé sedí na chatě nebo doma, chodí po lese nebo se svými dětmi a vnoučaty, nebo u počítače. Určitě nesedí tam kde se rozhoduje. Pokud se nesoustředíme na to podstatné co rozhoduje o směřování společnosti, nesvedeme boj o systém, budeme vybírat jenom menší zlo, budeme stále v lepším případě přešlapovat na místě. Ale jak je známo, přešlapování znamená trvalý sešup. Jako ten koruny daný rozhodnutími ČNB či zemědělství daný regulemi EU či morálky daný prezidentskými amnestiemi a justiční mafií či …

  To se mi líbí

 4. Hudec napsal:

  Od dětských let je mým nejoblíbenějším hrdinou, vzorem, voják. Bohužel se od něj v mnohém liším, třeba v následujícím:
  A poslední trumf vyhodil strážmistr, vítězoslavně rozhlížeje se na své četníky:
  „Umíte rusky?“
  „Neumím.“

  Už tu ruštinu asi nezapomenu, leda až naplno zapracuje Alzheimer. Ale v mnohém se mohu s tím statečným vojákem srovnávat, nejen postavou a holou hlavou:

  Dal si tedy Švejka zavolat a otázal se ho: „Umíte fotografovat?“
  „Umím.“
  „A proč nenosíte sebou aparát?“
  „Poněvadž žádnej nemám,“ zněla upřímná a jasná odpověď.

  A tak nejsem Nočním vlkem, protože jezdit bych sice jakžtakž uměl, ale nemám žádný motocykl.
  🙂

  To se mi líbí

 5. ji5 napsal:

  Musím se trochu zastat české moci ve vztahu k motorkářům. Oni je totiž nemají rádi nikde. A nejen Noční vlky. V Česku se do toho přimíchala nenávist ke všemu ruskému.

  Kdyby přijeli třeba Hell’s Angels, budou vítáni máváním americkými vlajkami. Tedy alespoň do té doby než Shapiro poučí naše politiky, že motorkáři nejsou nikde příliš vítáni. Slušný člověk si nekupuje Harley Davisona a neproducíruje se ve skupinách, jimž se v Severní Americe říká gangy.

  Ty nejvýznamnější mají provokativní jména: vedle Hell’s Angels lze najít Pohany, Tuláky, Bandity, Černokněžníky, Chlapy dálnic, Šílence, Vyvržence a třeba i Mongoly.

  Jsou vesměs podezíráni z podnikání v oborech jako drogy a prostituce. Nabízejí „zboží“, protože existuje poptávka. To je základ všeho podnikání, ale u gangů se jaksi nelíbí, i když prostitutky převážně hledá bílá „slušná“ většina, kdežto drogy často končí u slušně vychované mládeže, která nemůže odolat zakázanému zboží.

  Když se někdo jmenuje Noční vlci, tak to zní podezřele. To, že se v té parádní jízdě připisuje určitá role Putinovi, je pro Vlky vlastně dobře. Ty, kteří projedou, nebudou, právě kvůli politice příliš obtěžováni. Kdyby přijeli jako „nepolitický“ gang, měli by to horší. Cestou by je odchytávali, testovali na drogy a hledali jejich styky s českými protějšky jedoucími v podobném podnikání.

  To se mi líbí

 6. moskyt napsal:

  „Jsme v Berlíně, zítra chceme uctít památku padlých vojáků u památníků v Treptowě a Tiergartenu. Páteř skupiny tvoří „Noční vlci“, včetně členů z poboček klubu z Pobaltí, Makedonie, přidali se také místní motorkáři.“ řekl mluvčí klubu Šapovalov
  http://politikus.ru/events/49799-nochnye-volki-s-motoprobegom-vehali-v-berlin.html
  Proč má strach Západ z „Nočních vlků“? Aby nebyli jako jejich dědové https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kptjco_j9mM minuta 1:33.

  To se mi líbí

 7. cobolik pacholik napsal:

  moj bos to sialeny motorkar najlacnejsiu ma harley za 40 tisic papierikov co robi firma serievo,dlsie dve to ma custom made tie stoja co dva mercedes 620,je na kratko strihany,nema ziadne tetovanie,helmu ma jak vojak z totenkopf,nepatri k nijakym vlkon a zdravy kazdeho na harley,na sport bike uz nie to ine cafe,okolo oceanu su ich stovky,niektory oznaceny,niektory samostatny vlci,iny len partia,bo maju jedno spolocne motorka to volnost,dristaju medzi sebou,obzeraju si motorky a tetovania,kopa zenskych,mlade pipky,ale nemaju tie tazke chopers,ostatne roky ich jak maku,su so sebou solidarny,ci moj bos milionar,ci dealer z nejakeho harleys gangu,ci sam nejaky bruchaty 200 kilovy kanec,co si jazdi sam a na parkingu kus podrista so vsetkymy,bo zaklad to motorka.

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.