Demonstranti zaházeli velvyslanectví USA v Kyjevě hnojem …


Účastníci akce protestovali proti řízení kyjevské vlády Američany.

 

Přibližně dvaapůl tisíce Ukrajinců obklíčilo 1. dubna kyjevské velvyslanectví USA. Lidé protestovali proti jmenování cizinců do vlády Ukrajiny a také proti vměšování Američanů a Evropanů do státní správy země. Demonstranti nesli transparenty „Nejsme dobytek“ a bučeli.

 

Protestující bučeli, bečeli a pojídali zelí, které rozdávali organizátoři protestu. V rukou drželi dvoumetrové mrkve se symboly EU. Koncem manifestace demonstranti zaházeli velvyslanectví USA hnojem.

demonstranti

Je charakteristické, že video s protestní akcí bylo neprodleně staženo z ukrajinských stránek a uživatelé byli blokováni. Místní novináři o této akci prakticky mlčí.

 

Zdroj: http://lifenews.ru/news/152183#comments     17:02 / 03.04.2015

hroch-hlava

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice hroší kůže se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

11 reakcí na Demonstranti zaházeli velvyslanectví USA v Kyjevě hnojem …

 1. Petrpavel napsal:

  Psal jsem deset minut jakousi reakci a pak ji zase smazal…
  Jak reagovat na zdánlivě potěšitelnou situaci, kdy se např. ukáže, že ve vašem zemětřesením úplně zničeném domě zůstaly ještě dva hrnečky v pořádku?

  To se mi líbí

  • strejda napsal:

   Díky, dal jsem Vám plus za to, že jste mně ušetřil těch 10 minut. Co se má stát se stane. A nebude to nic nového pod sluncem.

   To se mi líbí

 2. K-k. napsal:

  http://www.blisty.cz/art/77038.html – Čulík se kupodivu pochlapil!

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Já vidím celý problém v tom, že oni nechápou naši mentalitu a my nejsme schopni se obhajovat. Viz například toto: http://zena.centrum.cz/deti/zajimavosti/clanek.phtml?id=803102#utm_source=centrumHP&utm_medium=stylebox&utm_term=position-9
   Pokud neumíme vysvětlit ani sobě, co to přesně je „pomlázka“, pak jsme schopni podléhat americké slepičí propagandě. A tak je to i se Zemanem. Pokud neumíme vysvětlit, že jsme hákliví na to, aby nám někdo radil, pak budeme odprošovat von Šapira.

   To se mi líbí

   • Strejda Olin napsal:

    Jeden z příkladů vyšinutosti naší „nové doby“ – spojování prastarých lidových tradic s emancipací a domácím násilím. To může napadnou opravdu jen pitomce! 😦

    To se mi líbí

    • Petrpavel napsal:

     Taky si myslím, že to je barbarský zvyk (ostatně vždycky jsme si, byvše ještě zaměstnáni, doma říkali volno dobré, ale svátek?)… s domácím násilím bych to ale nespojoval.
     Jen hocha řezajícího hlava nehlava bych svojí dceři za muže nedoporučil …

     To se mi líbí

     • Bavor V. napsal:

      Z vaší reakce vyplývá, že byste byl schopen zakázat i pojídání vajec, protože to znamená zabíjení kuřátek. Tak jako někteří aktivisté.

      To se mi líbí

  • Petrpavel napsal:

   “ … 3. Schapirovy chyby okamžitě využilo Rusko ke snaze destabilizovat střední Evropu, když Zemana za jeho „odvážný“ postoj vůči americkému velvyslanci pochválilo. …“
   Pochlapil?
   Destabilizovat jediným možným čestným postojem prezidenta nezávislé země? Netkví ta destabilizace střední Evropy úplně v něčem jiném, opačném? Neposlouchání zámořského páníčka je destabilizace Evropy? Dělám dobře, že „tam“ nechodím.

   To se mi líbí

 3. Petrpavel napsal:

  Jednoduchá, ba triviální zápletka dokáže přimět politiky aby se vybarvili, jako ta velikonoiční vajíčka, díkyprezidente Zemane :
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pan-Schapiro-si-asi-myslel-ze-budeme-poskakovat-jako-Pepek-Vyskoc-zni-od-politiku-Ale-Miroslava-Nemcova-ci-Jiri-Pospisil-vidi-Zemanova-slova-uplne-jinak-Ctete-369585

  To se mi líbí

 4. Petrpavel napsal:

  Pozor, pozor, už je skoro, jak je v ND obvyklé měsíce předem, vyprodáno !

  Už 7.května 2015 bude v ND premiéra komické komorní opery Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse, skladatel Jan Kučera

  http://mixka.rajce.idnes.cz/Ruda_Marie_v_Narodnim_divadle_Praha/

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.