Hudební hádanka na sobotu


Roku 1986 se 28.března narodila Stefani Joanne Angelina Germanotta

Zkuste uhodnout její dnešní jméno.

 

Ano, máte pravdu https://www.youtube.com/watch?v=DSUMXJA8eU8

https://www.youtube.com/watch?v=BkyZ7hsTLpA

Bavor podpis_rex2

Příspěvek byl publikován v rubrice Sobotní hudební pohlazení se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 reakcí na Hudební hádanka na sobotu

 1. rybářka napsal:

  Hádanky já ráda. Přidám se. Je fajn znát datum narození slavné Stefani Joanne Angeliny Germanotty, ale také jednoho z našich největších prozaiků Bohumila Františka Kiliana, který se narodil stejně jako Lady Gaga 28.3. Jenomže roku 1914.

  A zítra bude slavit narozeniny jeden geniální řecký hudební skladatel a instrumentalista, slavný po celém světě. Občanský průkaz má na jméno Evangelos Odysseas Papathanassiou.
  Takto fantastickou hudbu píše.

  To se mi líbí

  • Miluše napsal:

   Rybářko, k první části otázky – samozřejmě můj oblíbenec Bohoušek Hrabal. Celý loňský rok se konalo mnoho akcí k stému výročí jeho narození. Ráda jsem jezdívala v květnu do Kerska, kde se vzpomínalo na velikého spisovatele. Přijížděli i milovníci jeho díla ze zahraničí, především z Maďarska a Polska.
   Na druhou část otázky odpověděla ukázka.
   Díky a doufám, že už jste zdráva. 🙂

   To se mi líbí

   • rybářka napsal:

    Je to tak. Bohumil Hrabal, mistr osobitých vyprávění lidských příběhů. Pábitel. Velká postava naší literatury.

    Děkuji za optání na zdraví, Miluško. Už zase chodím do práce, doháním resty nejen pracovní, ale i ty, týkající se blížícího termínu zkoušky z ruštiny. Jenom. pomalu se dostávám do dřívější kondice. Ale srdce už mi běží tak, jak má.

    To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.