„Pravosekové“ ničí infrastrukturní objekty …


InfobalkaniBg Na internetu se objevilo video, na kterém přiopilí bojůvkáři „Pravého sektoru“ vyhazují do vzduchu zásobník vody na území, které je pod jejich kontrolou – tak informovala ruská tv.stanice „Zvezda“.

A ničí je jen tak – pro potěchu… a přitom své počínání komentují tak, že předmětná kupole pro ně symbolizuje DNR a LNR, které krajně nenávidí.

https://www.youtube.com/watch?v=X67QGARC980

Nedávno bojůvkáři „Pravého sektoru“ napadli občany města Konstantinovky, rozhořčeně protestující proti sražení ženy s dětmi opilými ukr.ozbrojenci jedoucími v obrněném vozidle. Sedmiletá holčička na místě zemřela, žena s dalším dítětem byla s vážnými zraněními dopravena do nemocnice.

Připomínáme, že „Pravý sektor“ byl počátkem roku 2015 ruským ministerstvem spravedlnosti označen za nezákonnou organizaci a ruský Nejvyšší soud tuto organizaci označil za extrémistickou a zakázal její činnost na území Ruské Federace.

 

Ruské zdroje se vyjádřily v tom smyslu, že toto video bude jedním z důkazních materiálů v budoucím novém „Norimberském procesu“ s ukronacisty.

 

Zdroj: https://infobalkani.wordpress.com/

hroch-hlava

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice hroší kůže, Infobalkani se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

22 reakcí na „Pravosekové“ ničí infrastrukturní objekty …

 1. moskyt napsal:

  Ta žena z Konstantinovky, později zemřela v nemocnici.

  To se mi líbí

  • Berkowitz napsal:

   Četl jsem na facebooku, že řidič onoho OTčka byl silně podnapilý. Chrabrá UA armáda si stěžuje, že Ruský výrobce zhotovil malý průzor pro řidiče a ten špatně viděl.

   To se mi líbí

 2. Slim napsal:

  Slovenský prezident nepojede do Moskvy na oslavy Dne vítězství.

  Že by nám ten znamenitý muž chtěl připomenout, na čí straně bojovala armáda Slovenského štátu?

  To se mi líbí

  • moskyt napsal:

   já jen doufám, že se Zeman nenechá zlomit. A Los Angeles Times napsaly, že „Parad pobedy“ by se měl konat v Kyjevě. Zdůvodnění tady v ruštině http://www.imperiya.by/news.html?id=159896

   To se mi líbí

   • strejda napsal:

    Přepisování historie se stalo oblíbenou zábavou. Potvrzuje se tak teze, že se ve škole nemají učit historická fakta, ale správný pohled. Fakta se pak dosadí z internetu.
    Nelíbí se nám to, ale zároveň si uvědomujeme, že jsme jen na úplném počátku cesty. Brzy zavládne cenzura a povinnost mít jen jeden správný názor.
    Je to děsivé.
    Ještě děsivější je, že v takovém systému není žádný problém přepólovat názory. Naši potomci se mají na co těšit. Ale když se to povede, budou se v pohodě pohupovat ve společném rytmu se sluchátky na uších. Važme si toho, že jsme žili a ještě žijeme na vrcholu dějin. Z vrcholu je VŽDY jen jedna cesta.

    To se mi líbí

    • moskyt napsal:

     Dneska jsem poslouchal R. Vasilišina (ukrajinský levicový politik a politolog) a zaznamenal jeho názor na dnešní vzdělávání. „Současné vzdělání likviduje u celé mladé generace schopnost systémového myšlení. Soudobá škola vychovává debily.“ Je to jen shrnující závěr jeho úvah na toto téma.

     To se mi líbí

     • strejda napsal:

      Moskyte, to je první krok, poznání. A druhý je uvozen typicky kriminalistickým Cuo bono?
      Pokud si tu otázku položíme je jasno. Až moc a to je katastrofa. Hlavně proto, že to nemůže dobře skončit.

      To se mi líbí

     • pepan napsal:

      kdyby se schopnost systémového myšlení snížila jen na Ukrajině, ale dobrotivý bože, ono to zřejmě není v pořádku ani v nejlepší zemi na Zemi, viz odkaz, který by se dal snad v češtině číst jako „Je to úředně potvrzeno, Američané jsou blbci“:
      http://www.eutimes.net/2015/03/its-official-americans-are-stupid/
      pro pobavení, názvy obvzvlášť povedených kurzů na US univerzitách:
      “What If Harry Potter Is Real?”

      -“Lady Gaga and the Sociology of Fame”

      -“Philosophy And Star Trek”

      -“Learning From YouTube”

      -“How To Watch Television”

      -“Oh, Look, a Chicken!”

      To se mi líbí

 3. moskyt napsal:

  Lavrov: „…dějiny nelze přepisovat.“ Merkelová přijede na „Parad pobedy“ !

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   O Endžíle nikdo neinformuje 🙂

   To se mi líbí

   • moskyt napsal:

    Odtud: „Решила приехать и канцлер Германии Ангела Меркель, которая ранее заявляла, что не планирует посещать парад ко Дню Победы в Москве.“
    http://politikus.ru/events/45804-angela-merkel-reshila-priehat-na-parad-pobedy-v-moskvu.html

    To se mi líbí

    • moskyt napsal:

     Berme to však s rezervou, dokud to nepotvrdí ČTV, tak se to nestalo, anebo došlo k něčemu úplně jinému. Majdan v Kijevě-boj za demokracii, Majdan ve Frankfurtu- chuligánství. To si skutečně ti dobráci z EU vloni neuvědomili, že otevřeli Pandořinu skřínku?

     To se mi líbí

     • strejda napsal:

      Uvědomili a je to horší, je jim to zcela fuk. Víte, má-li něco prasknout, tak se tomu nedá zabránit a je lepší to mít alespoň z části pod kontrolou. Vám to ale povídat nemusím. Učím se i od Vás.

      To se mi líbí

      • moskyt napsal:

       Děkuji.
       „Putin je vinen“
       Ptá se redaktorka Porošenka, jak skončily jeho rozhovory s Putinem.
       „Nedošlo k žádnému rozhovoru,“ odvětil Porošenko.
       „A co bylo příčinou?“
       „No vy byste vedla rozhovory s tím, kdo stále lže, z černého dělá bílé a naopak?“
       „Určitě ne!“
       Porošenko: „Ani Putin nechtěl…“

       To se mi líbí

  • Strejda Olin napsal:

   Přijede, ale prý až druhý den.

   To se mi líbí

  • Slim napsal:

   Enží zřejmě nechce připomínat, na čí straně bojovalo Německo. 🙂

   To se mi líbí

 4. kchodl napsal:

  Je vážně neuvěřitelné, že si ti zločinci ještě sami točí své činy na video a dávají to na internet.
  Brzy na ně dojde – a nebude to tak dlouho trvat. Kyjevský režim nevydrží.

  Musí totiž pustit do civilu – alespoň na čas – všechny už rok mobilizované ukrovojáky, těch je prý kolem 38 tisíc. Junta se toho oprávněně bojí a snaží se to odsunout co nejdál. Poslední slib je na začátek května, demobilizace by měla začít dnes. Pravděpodobně se jich pokusí co nejvíce zabít další ofenzívou, která jak se zdá, bude co nevidět – asi na přelomu března/dubna. Ta nedopadne dobře – skončí to další porážkou ukrošů a postupem domobrany na nová území. Určitě padne Mariupol a pravděpodobně i Charkov.

  Až se ukrovojáci vrátí domů, na přežití junty bych si nevsadil ani pětník. Je dost možné, že vypukne další kolo – tentokrát vnitroukrajinské občanské války. V Banderostánu.

  USA začaly couvat, alespoň v dodávkách – zbraně nedodají a včera zablokovaly i slíbené instruktory pro výcvik ukrošů. Čas hraje pro Novorosii i pro Rusko. I kdyby nedělali nic, situace Banderostánu se zhoršuje každým dnem více a více. Ve všech oblastech.

  Ohledně cenzury, horší než teď to v médiích snad být už ani nemůže – pokud budou lhát ještě více, ztratí i ten poslední zbytek diváků a čtenářů. A tím přijdou definitivně o vliv. Co si pak počne demokratůra bez mediální převodové páky ? Museli by sáhnout k poslední instanci: přímému násilí.

  Cenzura internetu je naštěstí technicky téměř nemožná, vždy je cesta, jak se k informacím dostat. Nezvládly to ani tak tuhé režimy jako Írán a Čína, dokonce ani Severní Korea ne. Ani s usilovnou pomocí ICT koncernů ze „země hrdých a svobodných“.

  To se mi líbí

  • hans napsal:

   těch je prý kolem 38 tisíc..

   50 tisíc z původních 100, pokud jejich ztráty byly tak velké jak tvrdí povstalci; ještě mnohem víc, pokud bereme vážně statistiky Kyjeva a OSN

   To se mi líbí

 5. pepan napsal:

  omlouvám se, asi jste to už viděli, ale nedá mi to. Když už zmiňujete „dopravní nehodu“ v Konstantinovce (takhle eufemisticky to na svej stránkách pojmenovali ukroši), stojí za pozornost reakce mladejch ukradinců na sociálních sítích. Kteří, podle posledních průzkumů, chtěj ve více než z 80% z Edinoukradiny emigrovat a z toho cca 60% chce do zemí EU. Tak ať z nich mají v Německu radost.
  http://jetoinak.livejournal.com/43779.html
  pro ty co neznaj bukvy pár malejch příkladů, jak proevropští demokraté komentují smrt malého děcka a jeho mámy:
  – „počkej vaťáku (rusáku). Budu skalpovat. Ať žije Bandera“ Chujevič Lvovskij
  – „a co tam dělaj se svýma děckama. Maj sedět ve sklepě a ne mašírovat po ulicích.“ Tamara Novická
  – „všechny je zadávit, z.m.r.d.y jedny, od dětí až po staré.“ Mega
  – „tam nejsou lidé, tam je tupé, kacapcké (rusácké) dřevo.“ Valentin L.
  A nad tí vším vyniká živočich, který na svém FB napsal: „no namotalo vatu (rusáka) na pás a všeci se teď rozčilují, vždyť je to jedno, v lepším případě by zdechli od chlastu, v horším by se rozmnožili.“ – Galina Kostopenko
  – „Hlavní aby to vaťáci nepoužili a nevyšli do ulic. Jestli kdokoliv vyleze, na chuj dávit tankami.“ Maksim Komarov
  Jak už jistě víte, včerejší demonstrace v Konstantinovce byly rozehnány střelbou a pravoseci odvlekli, podle svědků několik set lidí.
  Slava Ukrajině!
  Gerojům sláva!

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.