Kristus, Buddha, Tutanchamon i Čingichán, byli velkými Ukrajinci! …Jen ten Puškin byl – žid …


(…aneb doklad toho, že propaganda ukronácků může vést až k naprosté vymaštěnosti… – pozn.překl.)

 Tak takovýto světový historický objev učinil vědec z „nezávislé“ Valerij Bebik. Autorem ovšem není nějaký venkovský samouk, ale vážný učený muž – doktor politických věd, kandidát psychologických věd, profesor, prorektor Univerzity „Ukrajina“ a předseda Celoukrajinské asociace politických věd … Ještě v 90. letech pracoval jako hlavní poradce tiskové služby prvních ukrajinských prezidentů Kravčuka a Kučmy. Nyní je vedoucím pracovní skupiny sociální komunikace Společenské humanitní rady prezidenta Ukrajiny – a má celou řadu dalších aktivit.

Takže jste se už nachystali, vážení čtenáři? Seznámím Vás s epochálními objevy veleváženého vědce, jehož devízou je: Moudrost upíjím z lebky epochy, a nápoj má ukrajinskou chuť… „KOLÉBKA SVĚTOVÝCH NÁBOŽENSTVÍ a písemnictví“. Archeologické, mytologické a symbolické artefakty svědčí o tom, píše Bebik v článku „Ukrajina Bohem vyvolená“, že základy náboženských učení na planetě se zrodily v hloubi ukrajinských civilizací černigovského Mezinu*) (22. až 12. tisíc.př.n.l.) a záporožské Kamenné Mohyly (12-3tis.př.n.l.), které byly základem formování Skytho-Tripolské/Árijské civilizace (6-2.tis.př.n.l.) na území Dávné Ukrajiny.

Právě uvnitř Mezinské civilizace – poprvé v historii lidstva – vzniká symbol Boha Slunce (svastika) a nejstarší symbol pravého náboženství lidstva (zašifrovaného jména Boha) – meandr.

První smlouva mezi Bohem a lidmi byla uzavřena na území Dávné Ukrajiny. Bůh jim předal zásady písemného zobrazení slova a došlo k této, pro všechny současné Ukrajince významné události, přinejmenším 12 tisíc let př.n.l. Priority obcování ukrajinského lidu s Bohem jsou vysvětlením velké nábožnosti Ukrajinců. Současně si musíme uvědomit, že s otroky smlouvy nepodepisují ani lidé ani sám Bůh. Z toho plyne, že Ukrajinci svým prapůvodem nejsou otroky Božími (ani nikoho jiného!), jak nás přesvědčují představitelé některých konfesí! Odsud pochází svobodymilovný charakter ukrajinského lidu, který je geneticky vtesán do ukrajinské mentality. Jak může být otrokem někdo, kdo vede rovnoprávný dialog s Bohem? Ukrajinci jsou osudově blízcí Bohu a to znamená, že tento lid je neporazitelný!… Proto není náhodné, že právě Ukrajinci se stali detonátorem první civilizační exploze v historii lidstva.

Přibližně kolem 5.600 př.n.l. začalo bezpříkladné přesídlení příslušníků nordické (skýto-tripolské, paraukrajinské) rasy z Ukrajiny. Ve středu Evropy se usadili Slované – Keltové (západní Skythové) a Germáni, a dnešnímu Baltickému moři dali jméno Baltové. Tocharové a Ainové došli do Číny a Japonska. Árijci ovládli Afgánistán (který se tenkrát jmenoval Arye), Irán (Aryan) a Indii (AryaVarta). Sumerové (Samarové, Šumerové) obsadili Mezopotámii (Sumer) a předdinastijní Egypt (Kemet).

Naši předkové, na rozdíl od jiných národů té doby znali zemědělství, ochočili koně a vynalezli kolo, měli rozvinuté náboženské kultury a sociální rozvrstvení. A přinejmenším od počátku 3.tisíciletí př.n.l. už znali i technologii opracování kovů. Svým stěhováním naši předkové přinášeli do zemí jiných národů svou kulturu, společenskou organizaci a náboženskou kulturu. Stávali se elitou tamních prvobytných společností. Kristus, Buddha, Tutanchamon, Čingischán – byli velkými Ukrajinci! Jen Puškin – byl Žid…

Nechci Vás trápit hromadou dalších převratných zjištění ukrovědátora, ale neodpustím si neuvést poslední vybrané 2-3 epochálnosti:… (pozn.překl.)

Ukrajina je zemí mamutů, které už ve 20-12.tis.př.n.l. lovili lovci. Po úspěšném lovu se bavili bubnováním na kosti dávného černigovského mamuta – a tak vznikl první hudební soubor na světě….

Území Ukrajiny není jen místem zrození náboženství a písemnictví na planetě, ale i místem narození bájného ZARADHUSTRY – prvního, proroka jediného Boha slunce – nejstarší chrám planety – Kamenná Mohyla (12-3tis.př.n.l.). Jeho kněží na pradávném Záporoží vytvořili mýtus o stvoření světa a vypracovali základy náboženského myšlení, ze kterých vychází všechna současná náboženství …

Kristus ve skutečnosti žil 3 tisíce let před svým „kánonickým“ narozením a mluvil (stejně jako Neffertiti) koptským jazykem, blízkým jazyku předků dnešních Ukrajinců.

Buddha náležel ke skythskému/sakskému lidu Budínů, kteří žili na území Ukrajiny ve  2-1.tis.př.n.l.  Název tohoto lidu se zachoval ve jménech dnešních sídel Seredina-Buda (sumský region) a Buda (černigovský region), atd.

Bůh Višnu – Višeň – tak ho pojmenovali dávní Ukrajinci, kteří přesídlili do Indie. Indičtí Védové (z ukrajinského „vědať “) znají kmen Panů, který žil v doněckých stepích, živil se pastevectvím a byl velmi zámožný. Známe i Boha pastevců Pana, který byl patronem skotu v ukrajinské a řecké Helladě …

Raděj Vás ostatku té šílenosti ušetřím…kdo si chce celé počíst v originále – viz. níže

 Zdroj: http://politikus.ru/articles/45033-hristos-budda-tutanhamon-chingishan-velikie-ukraincy-i-tolko-pushkin-evrey.html

Více o autorovi: http://vbebyk-2014.io.ua/

hroch-hlava

 

 

 

 

(Jen tak naokraj, nepřipomíná vám to nějakou podobnou historickou pavědeckou teorii? Mně ano. Zejména v těchto dnech bychom si ji měli připomenout. – pozn. Bavor V.)

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice hroší kůže se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

52 reakcí na Kristus, Buddha, Tutanchamon i Čingichán, byli velkými Ukrajinci! …Jen ten Puškin byl – žid …

 1. moskyt napsal:

  Navrhuji udělit Darwinovu cenu za epochální historické objevy.

  To se mi líbí

 2. Strejda Olin napsal:

  Sakra, odkud sem naši prapředci přišli? Neměli bychom si také začít dělat nějaké územní nároky a „autorská práva“? Svět se dočista zbláznil. Nebo nějaká záhadná epidemie paralyzuje mozky „vysoce postavených hlav“ a oblizovačů jejich řití 🙂
  Kolikrát jsem si tak říkal, jak by to asi bylo bezvadné mít opět dvacet a žít svůj život nanovo. Víte, že bych dnes takovou nabídku s díky odmítl? Víc a víc se obávám, že našim potomkům bude neveselo truchlivo.

  To se mi líbí

  • strejda napsal:

   Strejdo Oline, byl bych převelice opatrný. Před lety se dobře zaselo a brzy se bude moci sklízet.
   Češi? Kdo to je? Zbytky Keltů, Germánů a možná římských legionářů, které nějací pošuci donutili ,mluvit slovansky? Je vyloučeno, že by naši předci přišli z Východu. To tak akorát Maďaři.
   Bebíci se najdou i mezi místním etnikem. A v překvapivě velké míře.

   To se mi líbí

 3. Petrpavel napsal:

  Vytváření nepravdivých legend o vyvoleném národu. Něco to připomíná, něčím to smrdí. Blbá doba. Ale pořád to neznamená, že bychom se my Češi museli před a za té třetí zachovat jako Slováci za té druhé.
  Stále platí, že svou politickou reprezentaci si volíme sami a jsme za ni zodpovědní!

  To se mi líbí

 4. strejda napsal:

  Hrochu, býval jste velmi seriózní autor a překladatel. Solidnost sama. A teď toto. Přece nemůžete očekávat, že Vám někdo uvěří, že je to překlad textu od nějakého titulovaného muže. To je zcela vyloučeno. Ony i blasfémie mají své hranice.
  Takže se nedá nic dělat, prokoukli jsme Vás. Moc jste to přehnal a tak to již nedělejte.

  I když, červíček (ne ten policejní) vrtá v hlavě. Není na světě tak velká blbost, aby se nedala vymyslet ještě větší. Přečetl jsem si ještě jednou to milé povídání. Inu, opakování Matka moudrosti a našel klíčový bod.
  „Bůh jim předal zásady písemného zobrazení slova etc….“ Je to jasné, je to jasné. Bůh, je všude, tomu chtěl a moudra předal svému synovi Bebíkovi. On za to nemůže, je přece skýto-tripolské, paraukrajinské individuum. Stát se to neštěstí mně, hledám velký strom s pevnou větví.
  Hrochu, velice nerad připouštím i eventualitu, že si z nás neděláte veselou legraci, ale jen a pouze jste, dle svého zvyku, překládal. Neštěstí nechodí po horách ale po lidech. Národ za to snad nemůže (kolik /deseti/ tisíců lidí mu uvěří?)

  To se mi líbí

  • st.hroch napsal:

   I Vás jsem varoval…:-) Je to, pravda, velká síla – číst to a uchovat si zdravej úsudek. A pokud se tyto a jim podobný kraviny vštěpujou lidičkám do makovic po léta (a ten pán nepíše čtrnáct dní), tak je výsledek nepochybnej..a začnou poskakovat jako ten Pepek…

   To se mi líbí

   • strejda napsal:

    Víte, je to opravdu děsivé poznání. Pokud něco takového píší nějaké obskurní figury je to možná i veselé. Ovšem pokud něco takového přijde i na údajně vzdělaného jedince je to tragédie. Pro něho i pro ty, kteří mu uvěří.

    To se mi líbí

 5. Petrpavel napsal:

  Když dva (ČSSD, SMER) si říkají stejně (socani), neznamená to že jsou stejní (cituji příspěvek odjinud):
  „peter. • 10. Březen 2015
  A jedna dobrá správa zo Slovenska : Včera Ficova vláda znárodnila VE Gabčíkovo,ktorú v r.2006 Dzurindova zlodejská vláda dala zadarmo do 30 ročného prenájmu talianskej spoločnosti ENEL.Ešte pred tým vrátila Ficova vláda do rúk štátu Slovenský plynárenský priemysel (SPP).Nech v tom len pokračuje,lebo niekto musí naprávať zločiny nezmyselnej privatizácie.
  http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/348071-fico-zmluva-o-gabcikove-je-neplatna-budeme-ziadat-od-enelu-peniaze/
  My hasíme státními penězi za soukromé firmy jejich prů..ry (Vrbětice, a nemá smysl hledat a uvádět další stovky či tisíce stejných příběhů, každý zná).

  To se mi líbí

  • Strejda Olin napsal:

   Je to marné… (mám pokračovat?) 🙂
   To by se musel člověk úplně od informací odstřihnout, bylo by to pěkné a uzdravující.
   Navíc s těmi info ještě člověk naráží na hlody blbců. Ale co, za chvíli zmizím do lůna přírody, tam se budu rozčilovat jen s mravenci, sršni, klíšťaty, trávou a plevelem 🙂

   To se mi líbí

   • Petrpavel napsal:

    A co krtci? Já jsem letos v zimě jednoho chytil, a další zatím nejsou : zázrak přírody! Jindy bývaly desítky kopiček. Srnec taky dostal zaracha : lesnické pletivo okolo ohrožené části. Určitě se mi pomstí za něho zajíci, ti si skulinu v živém plotě najdou 🙂 .
    To mizení letos trénujeme, i díky nevídaně mírné zimě, dost často.
    Oline, jak já bych se rád odstřihl od informací … ČT je ale všudypřítomná, i když na chatě poslouchám častěj slovenskou zpravodajskou TA3, tam ještě mluví myslící hlavy.

    To se mi líbí

 6. K-k. napsal:

  Tohle je detail, to se týká jen Ukrajinců – ale tohle dílko pojednává o Slovanech jako celku: http://www.dumknihy.cz/o-slovanech-uplne-jinak-102402 – a dozvíe se tam věci! Například runové písmo je vlastne slovanské a vymyslely ho staré Slovanky. Původně to byly klasíky, našité na kus plátna a Slovanky si to věšely na zeď a zdobily si tím příbytky – a Slovanům zátoveň písemně na vědomí dávaly jídelníček na celý týden… :O No, vydalo to nějaké nakladatelství ve Vizovicích, možná přidružená výroba místní palírky. Tím by se to vysvětlovalo! 😀

  To se mi líbí

   • strejda napsal:

    Díky, mám to sice i papírově, ale je to trhák, který nesmí chybět mé digiknihovně. Lidské myšlení nezná hranice.

    To se mi líbí

    • K-k. napsal:

     jo, je to dílko opravdu neuvěřitelné! Ale k mému úžasu, když jsem to hledala na netu, zjistila jsem, že tomu spousta lidí věří!

     To se mi líbí

     • strejda napsal:

      Nic ve zlém, já jen žasnu, že Vy tak sečtělá, jste nad tím žasla. Tak to já jsem větší tvrďas. Dnes jsem v hospodě poslouchal povídání- byly to ženy, sorry – o tom, že skoro každá má v hlavě živého parazita. Braly to jako hotovou věc.
      Hlavní, že v té hlavě něco mají 🙂

      To se mi líbí

      • K-k. napsal:

       no jo, když ona to je zhovadilost opravdu neskutečná – netušila jsem, že to někdo může brát vážně! 😀
       A ty dámy – no, někdo má v hlavě seno, někdo parazita. A mimochodem, byly ty dámy fialové? 😉

       To se mi líbí

      • kchodl napsal:

       Tak s tím parazitem v hlavě je to kupodivu někdy pravda: spousta lidí má v mozku prvoky Toxoplasma gondi. Onemocnění se jmenuje toxoplasmosa. U lidí většinou probíhá bez klinických příznaků, nebezpečně je pro nastávající matky v prvním a druhém trimestru těhotenství, může způsobit poškození plodu, např. pozdější demenci. Infekce se přenáší z výkalů mladých koček. Doživotní nákazou toxoplazmózou trpí asi třetina lidí u nás. Tento prvok má zajímavé následky na chování napadeného jedince – u myší způsobuje ztrátu ostražitosti a rizikové chování, takže se snadněji kočkám loví. U lidí to funguje podobně (podle vědce Jaroslava Flegra, který se tím zabývá, poslední zajímavá práce vyšla v USA 2014):
       – změny v produkci mozkových hormonů
       – prohloubení schizofrenie
       – zvýšení podrážděnosti a agresivity; příznaky tzv. mozkové alergie
       – zvýšení sexuální aktivity při snížení sociální a emocionální hloubky vztahu (povrchní vztahy)
       – zpomalení reakcí
       – zvýšení egoismu a vztahovačnosti
       – snížení sociální inteligence (poruchy v komunikaci, nedostatek spol. taktu)
       – snížení pudu sebezáchovy
       – (zvýšení) fobie z objektivně či subjektivně nebezpečných míst a situací
       – zvýšení pravděpodobnosti dopravní nehody
       Zvýšená hladina testosteronu, dopaminu, zánětlivých markerů a další reakce mozku na nákazu toxoplazmózou mohou také zvýšit agresivitu nakažených nebo u nich odstartovat schizofrenii, pokud k ní mají dispozice.
       Nedávno o tom byl článek na Osel.cz.

       To se mi líbí

      • kchodl napsal:

       Jo a taky je to nebezpečné a často smrtelné pro nakažené HIV.

       To se mi líbí

  • Petrpavel napsal:

   Copak o to, šarlatáni, misionář, kněží a šamani se musí něčím živit, vždy byli a budou. Silnější člověk si je dokáže kriticky zhodnotit, slabší se naštěstí k nim moc nedostane.
   Horší je, když se lež, dezinformace, spekulace a výmysl stanou státně veřejnou informační metodou. Což se, tu plíživě, tu razantně, děje u nás.

   To se mi líbí

 7. Hudec napsal:

  Pardon, ale to nemohu minout. Fakt ne.
  Možnosti jsou jen dvě:
  1. Hroch si popletl datum, myslel, že je 1.dubna.
  2. Valerij Bebik se důvěrně seznámil s lysohlávkami. Při příští seanci bych tipnul, že Ukrajinci přišli z vesmíru.

  To se mi líbí

 8. Jos napsal:

  Já se divím, že ty blbosti někoho překvapují. To je součást mnoha potrhlých režimů. Kdysi dávno když jsem se z učebnic Kurs fyziky 1 – 3 od Friše- Timoreva učil fyziku, v jinak odborně slušných učebnicích z 50.let, byly zjevně jako úlitba bohům všichni slavní fyikové z Ruska. Takže se tam třeba vyskytoval slavný petrohradský fyzik L. Euler, ruský fyzik Faraday a podobně. Vrcholový kousek z tohoto pokleslého hrnce jsem zažil na jedné konferenci,kde jakýsi bulharský autor „nezvratně“ dokázal, že Kryštof Kolumbus byl Bulhar. A u toho ukrajince, který byl zřejmě tímhle systémem inspirován to vyrostlo do totální blbosti.

  To se mi líbí

  • K-k. napsal:

   no, přece kdysi ve Federálním shromáždění někdo se slovenských vlasteneckých poslanců prohlašoval, že „člověk“ je vlastně odvozeno od „Slovák“- původně to prý bylo „človák“. A Atlantidu taky našli někde na Slovensku…
   (Čímž nechci říct, že v Čechách by se exoti nevyskytovali…v muzeu jsme jich zažili docela slušnou úrodu!)

   To se mi líbí

 9. Ahele napsal:

  Video „Všichni bozi se narodili na Ukrajně“
  http://outsidermedia.cz/29425/
  Tady ho máme naživo. Vědátora. Není sám, jak nakonec uvidíte. Mimo jiné prý ukrajinskému národu je 140 tis. let. „Pane bože, kdyby tak všechna ta síla teď mohla pracovat pro náš stát.“
  Mimo jiné Bebik též zmiňuje, že Viktor Andrejevič (zřejmě Juščenko) je potomek Čingischána.
  Čingischán pocházel z árijského rodu „Šedého vlka“, který přišel z Tibetu. V Tibetu byli árijci. A árijci přišli z Ukrajiny? Nesporně. A proto všichni, i Marko Polo, hovořili o tom, že Čingischán měl evropské rysy obličeje. Byl to europoid.
  No a je to.

  To se mi líbí

 10. Petrpavel napsal:

  Často člověka zaujme reakce přispěvovatele tak, že má potřebu jí šířit dál. tato patří mezi ně, zdánlivě nesmyslná vzhledem k níže odkázanému tématu :
  Jaromír Hastík, Podolí
  Úterý, 10. března 2015, 20:30:33 |
  +7
  když se kolikrát dívám na babičky a dědečky slavící diamantovou či jinou svatbu, které se my nedožijeme ani náhodou, tak mně napadá jak to všechno dokázali, dřít na poli nebo ve službě či továrně, mít záhumenku a z ní veškeré produkty do kuchyně i zvířátka, vychovat hromadu dětí, učinit z ní slušné a pracovité lidi, ošatit je ,mít je vždy čisté nakrmené a veselé, starat se o své rodiče na výminku..to vše bez domova důchodců či mateřských školek….. a přitom se opravdu milovat a mít k sobě čistou lásku opravdu tolik let a to všechno krásné prožít …bez počítače….:-))) poklona až k zemi…..

  http://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/363856-nemusite-na-nic-klikat-novy-virus-se-do-pocitace-nainstaluje-sam.html

  Mimochodem : víte, proč si přeje a stále navrhuje naše „pravice“ možnost elektronických voleb? Taky z diskuse :
  Ivan Drobný, Radim
  Úterý, 10. března 2015, 20:23:36 ||
  +5
  CIA,NSA ………………………Z dokumentů, zveřejněných technikem americké NSA a whistleblowerem Edwardem Snowden, vyplývá, že agenti britské GCHQ mohou ovlivnit výsledky elektronických voleb.proniknout do počítače nebo ho zničit, umí odesílání mailů z cizí e-mailové adresy, změnu návštěvnosti nebo multiplikace „liků“ a komentářů

  To se mi líbí

 11. Petrpavel napsal:

  “ …Je podle vás na tlak na takové změny pravá doba? Přece jen – i okolní svět je ve varu, lidé se obávají válečných konfliktů. S problémy se potýká prakticky celá planeta.

  Nemáme jinou šanci. Jestli nezačneme rychle jinak myslet a pak konat, skončíme katastrofou. A máte pravdu – nejen tady v Česku. Tím nemám na mysli nějakou novou studenou válku, ale kompletní vnitřní zhroucení společnosti. To nejde dál dlouho udržet. Je tu hodně lidí, kteří jsou na pokraji svých sil. Pokud nechceme, aby jich více sahalo po nějaké zbrani, a řešilo to podobně jako nedávno ten člověk v Uherském Brodě, tak je třeba to řešit.
  Je tu totiž kolem nás takový náboj lidí plných odporu, že se tu objevují dokonce prý už i skupiny, které hovoří o tom, že jsou vyzbrojení a čekají jen na povel, aby někam naběhli. Pokud by to tak opravdu bylo – byla by to katastrofa pro nás všechny. To snad nechce nikdo, to se stát nesmí.
  Ale kolikrát se pak ptám – CO KDYŽ NA TO TA VLÁDA MOCNÝCH, JÁ JI NAZÝVÁM SVĚTOVLÁDOU, ČEKÁ? (zvýrazněno Petrempavlem) Proč se rozjíždějí občanské války postupně ve více zemích světa? A proč mají stejný manuál? K tomu snad už ani víc nic říkat nechci… Je o tom ale nutné veřejně hovořit, diskutovat, otevírat se myšlenkám.
  …..
  Když jste uvedl, že jste se stýkal s takovou širokou škálou lidí, čím jste byl, než jste nastoupil do předčasného důchodu?

  Pracoval jsem ve výchovném ústavu, učil jsem na základní škole na Plzeňsku. Ve výchovném ústavu jsem měl pod sebou prakticky skupiny, ve kterých 90 procent tvořili většinou Romové. A to ještě někdy šlo o Romy, kteří byli diagnostikováni jako psychopati nebo narkomani. Přesto jsem se s nimi dokázal domluvit, JDE TO (zvýrazněno Petrempavlem). Ale možná i právě proto si troufnu tvrdit, že pasivita, ve které jsme dneska ve vztahu k islamizaci Evropy, se dostává na kritickou mez, za kterou se s tím už nebude moci nic moc dělat.
  Vím, že většina muslimů je mírumilovných a nebyly by s nimi problémy. Ale nikdo si neuvědomuje, že v první vlně přicházejí ti, co vytvářejí předpolí. Jsou to lidé slušní, pracovití, nejsou s nimi problémy. Pak přijdou další, kteří přinesou peníze, začnou skupovat pozemky a budovat na nich mešity. A pak přijde třetí vlna. Ta už bude ty mešity používat jako centrum nejen náboženství, ale i ekonomiky a zejména moci. A když se podíváte jen na západní Evropu, vidíte, že schéma je stejné. Původní občané měst, kteří zde žili celé generace, se pak v důsledku toho raději vystěhovávají, protože v některých místech už neplatí fakticky zákony jejich země. …“

  http://www.parlamentnilisty.cz/kraje/plzensky/Novinarum-se-dnes-rika-presstituti-a-neni-to-nadarmo-Promlouva-autor-knihy-o-kapitalismu-s-lidskou-tvari-365328

  To se mi líbí

 12. Petrpavel napsal:

  Zloděj volá : chyťte zloděje!
  http://www.halonoviny.cz/articles/view/35003932

  To se mi líbí

  • brtnikvbrlohu napsal:

   ?????????????????????

   To se mi líbí

   • Petrpavel napsal:

    Asi musím vysvětlit svoje myšlenkové pochody 🙂
    „…Revoluční vláda Kubánské republiky se seznámila se svévolným a agresivním prezidentským dekretem prezidenta Spojených států proti vládě Bolívarské republiky Venezuely ….“.
    Zloděj (USA), do nástupu Chávéze spokojený s tamními vazalskými vládami za bakšiš nechávajícímu zemi a její lid vyssávat tím zlodějem, vydáním svého diskrimunujícího a pravidlům slušné politiky odporujícího dekretu se vměšuje do vnitřních záležitostí jiné země (Venezuela) a ještě přitom křičí jak ta jiná země je špatná a nedemokratická …

    To se mi líbí

 13. Petrpavel napsal:

  No, nevolte je, když mají na zahraniční politiku Zemanovu a na tu Zvorálkovu takovýto pohled 🙂 ( co na to, tato?) :
  http://www.halonoviny.cz/articles/view/34929877

  To se mi líbí

 14. Jan napsal:

  Tak úplně nesmyslné to není, ale to chce nenechat si zatemnit rozum předsudky a odhodit ideologické brýle. Slovo véda má ten samý slovní základ, jako věda v mnoha slovanských jazycích, akorát že u tohoto Ukrajince je to trochu „naruby“, to čemu se zvyklo říkat sanskritština, je asi podobné, jak hovořit o čínštině, je jich mnoho, takže souběžně, jak si ta etnika ať již si říkala jakkoli, vydala na různé strany, tak s sebou nesla tuhle slovní zásobu ze sanskritštiny. Nakonec, třeba slovesa v infinitivu vypadají poobně, třeba sarjaté = sráti, pardaté = prděti, vedaté = věděti, mlavaté= mluviti a podobně .
  Časování – Jsem (jesm) docela byste tomu rozuměli.
  Třebo porost je parasat v sankritštině , je to přirovnání prst (jako u ruky) p(o)růsti, prostě, jako stromy jsou porostem na povrchu terénu, tak prsty jsou „porostem“ na povrchu ruky a co mají společné je podélný rozměr. Takže slovo prst je vlastně zredukovaná předložka „po“plus sloveso
  r(ů)sti a to je v dalších jazycích forest,=po+r(e)st , zakonzerované loanword, které nestálo za to již měnit, p, f , v se v mnoha jazycích má snahu zaměňovat.
  Takže prst, porost,forest je stále skoro totéž.
  Ainiové, zcela odlišný od Japonců národ, neví se odkud, ještě než se v důsledku asimilice pomíchali ale o poznání vyšší postava ,černé vlasty, světlá pleť, nejaponské rysy obličeje. Asi jako Baskové se svým jazykem mezi ostatními Evropany, ainijština je zcela odlišná od japonštiny.
  Těchhle dávných skoro slovanských zakonzervovaných loanwordů v západních evropských jazycích byste našli mnoho.
  O tom, že některá etnika z té Indie odešla a zase se vrátila, svědčí mnoho. Třeba v Indii obecně nežijí lososi, ale jako se říká, jejich jak psů(kobylek a podobně) , prostě přirovnání k velkému množství, tak Indové používají přísloví „je jich jako tisíc lososů“, tak když se lososi vyskytují v určitou dobu v řece, je jich „jako kobylek“ (což je neobvyklé, měli toto přísloví i dávno před Brity) Ale výskyt jevu neodpovídá ani náhodou řekám v Asii a Indi, ale Baltu a Severnímu moři a severnímu Atlantskému oceánu, tedy tam, kde dodnes žijí tyhle národy z předgermánské a předslovanské expanze, tedy Kelti , Baltoslovani, Normani.

  Asi jako by měli Eskymáci ve svých příslovích něco z jevů, jež se v jejich domovině nevyskyují(al vskutku takové neobvyklé nemají) a odpovídaly by „třeba Sahaře“.

  Jazyk koptský je vlastně egyptština (Egypt , Kypt) to „o“ není jejich mají tam „wau“ čili upsilon je v těchhle jazycích všude, kde je u nás U či O.
  takže ne egypt, ale gupt, kupt jsou ty jazyky .
  Nicméně, divili byste se, kolik s egytštinou, koptštinou máme společné, třeba BiR = pramen , ale slovní kmen je BR, a máte slovo BRun(třeba schonBRrun) podle jakési krásné studny u Vídně, dnes ve Vídni, dodnes v arabštině a podobných.
  Slovo PRamen má také v sobě to počáteční BR, ostatní jsou jen „výplňové“ hlásky, nenesoucí význam.(tak nakonec p nebo b cizinec neznající češtinu ale slyšící ji, nedovede tyto rozlišit)
  Nebo sedžemet = sedm .
  Nebo ruka SAF, KAF, kapen (chytat, brát, aby bylo čím ,tak jak jinak mnež rukou), prot je také policekop), nakonec říká se dodnes sebrat(policajty).
  Sumerové oni tam ale mají Š, takže šumerové, šineár, naprosto neznámé etnikum s naprosto nepodobným jazykem, ale naštěstí dobře přečteným a zaznamenaným, jazyk je neindoevropský, nesemitský, nečernošský, nečínský, nejaponský. Ale díky záznamům vlastním dobře známý a proto spolehlivě nijak přiřaditelný.
  O Čingischánovi uvádějí, že měl nemongolské rysy, tak proč ne. Například při tažení Alexandra, ti co nemohli dál, a neměli se kam vrátit, tak jim nařídil, aby osídlili dané místo, třeba v Baktrii či Indii a dodnes tam jsou potomci Helénů, ikdyž helénsky rozhodně nevypadají. Proto je také mnoho Alexandrií i v zapadákovech. A o Řecích je dobře známo, že se nechávali najímat jako dobří žoldnéři, prý uměli dobře sekat mečem a vrhat dlouhá kopí prý snad devět metrů a těmi zastavili i jízdu, zacházet s dlouhými zakřivenými noži, třeba agrianští .
  Takže nemusí být daleko od pravdy, že nějaký potomek řeckého žoldnéře z doby alexandrovské a po ní, se uplatnil i v jiné armádě třebas mongolské a dotáhl to chána, tak byli i vyšší postavy a světlejší pleti a to je odlišovalo a zvyšovalo jejich „majestát“ .
  Tak většinou dělali vůdce lidé vyšší postavy a světlejší pleti, dodávalo jim to u těchto etnik přirozenou autoritu .Tak podobně, jako se černoši hrnou do Evropy, tak by si současně přáli, aby vypadali jako běloši. Ale jen málokterý běloch by si přál se narodit jako černoch s černošskými rysy, to Vám potvrdí každý.
  Nakonec, je dobře známo, že se mnoho řeckých žoldnéřů uplatnilo i u Hunů
  a jiných nájezdníků. Mnoho jich také bylo v Persii a Persepoli, takže adeptů na vůdce Mongolů s evropskými rysy byl zástup a když se dovedli dobře uplatnit ať již kdekoliv a kdykoliv, tak proč ne právě u nich.
  Jestli uměl Joshua ben Júsuf od Myriam Mukadaš , koptsky, těžko říci, ale koptština a hebrejština a aramejština a féničtina jsou podobné jazyky, takže spíš si s nimi mohl rozumět, asi jako český učitel nehovoří se slovenským studentem slovensky, ale pokud umí předmět , zkoušku
  má, prostě se dohovoří se i tak, že učitel mluví česky, student odpoídá slovensky a rozumí si. Takže nějak podobně to mohlo být i tehdy.
  Tut Anch Amon- tři slova tut je thovt , Měsíc, Amon je rovněž Slunce, Anch je nilský kříž také jako forever , ethernity, navždy, věčný, tak ten je mnohem starší, než Jehušua ben Júsuf, Myriam a zřejmě z něj mohl vzniknout ten „křesťanský“ , jen místo kroužku(=Ra, Amon,AmonRé, Slunce) dali příčku.

  To se mi líbí

  • Petrpavel napsal:

   Gábina?

   To se mi líbí

   • oh napsal:

    Každopádně silně gábinovitý projev, takže moje interní senzory spouštějí automatické varování: „Troll alert!“

    To se mi líbí

  • strejda napsal:

   Pro mně je to španělská vesnice. Jsem tomu rád, konečně jsem pochopil, že Češi přišli z Pyrenejského poloostrova. Jak by jinak znali španělskou vesnici, že?

   To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    A španělského ptáčka 😆

    To se mi líbí

    • strejda napsal:

     Můj španělský ptáček? Ach jo, má v sobě ducha Andalusie. Zpíval by a zpíval. Ten Jan má v sobě opravdu něco racionálního. Ne, že ne!

     To se mi líbí

     • Jan napsal:

      A co zapátrat v paměti, dlouho před 30 letou válkou měli velké vladařství Habsburkové ve Španělsku, ale i ve střední Evropě a v bohatých Italských zemích , pak byli nuceni odtamtud pod vlivem Francouzů odejít a tak se tam dostali místo nich Bourbogni, co jsou tam dodnes, příbuzní s těmi, co přišli o hlavu ve Francii , a nové působiště pak rozšířili po ústupu ze Španělska ve střední Evropě zrovna po 30 leté válce a Čechám vládli do 20. století, sice se tito přišedší poněmčili, ale přišli tehdy jejich souputníci ze Španělska do Vídně, takže ještě chvíli si počínali a smýšleli španělsky, ale rod to byl i tak původně nešpanělský tak asi alsasko-lotrinský, tak nějak ze staré doby fransko-germánský, zrovna po 30 leté válce hodně Španělů zde dostalo majetek a tak se do Čech dostala španělština, které ale lidé nebyli nakloněni, takže říkali že to je pro ně španělská vesnice, nechtěli se ji učit a rozumět jí a španělský ptáček jako název jídla, které se mohlo v té podobě tady i tak dělat už dávno, ale pod jiným názvem, mu začali říkat posměšně podle přítomnosti Španělů v Čechách. Tak podobně se i přes docela početnou přítomnost Řeků, co sem přišli po nějaké další válce , co následovala po té světové , v Řecku, tak se skoro vůbec řečtina zde také neujala, rozumí jí nejspíš jen tak z první a druhé generace a tím znalost řečtiny v Čechách končí a kdejaký Čech s řeckým jménem řecky neumí dnes skoro nic a je to docrela škoda, tyhle jazyky by se dnes i hodily, nemusili by se je lidi učit od nuly.

      To se mi líbí

      • Bavor V. napsal:

       Co se týká onoho španělského ptáčka, tak to je jídlo, které do Čech „přinesl“ Rudolf II. z doby svého pobytu na dvoře španělského krále.

       To se mi líbí

   • moskyt napsal:

    A Němci jsou vlastně bývalí Češi, protože jak jinak by znali „Böhmisches Dorf“. 😆

    To se mi líbí

 15. vonrammstein napsal:

  No tak to je vopravdu masakr.

  To se mi líbí

 16. pepano napsal:

  Já si myslím, že to muselo přijít, fašismus už tam mají, tak ještě teorie o čistotě rasy. Mám dojem , že zachvíli bude dokazovat i Obamův ukrajinský původ.

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.