Já nic, já u toho nebyl


Já nic, já u toho nebyl

 

Současný předseda modroptačího bratrstva se jeví jako duše ničím nedotčená.  Každou chvíli kritizuje nějaký platný zákon a navrhuje jeho změnu. A nutno uznat, že ty změny nejsou zrovna špatné. Jenže je tu vždy nějaké modroptačí „ale“.  Zákony, jejichž změnu modrý Fiala a jeho spolustraníci předkládají, pocházejí právě z dílny původně vládní modroptačí koalice s topinkami. A třeba v případě Nového Občanského zákona byl protlačovatelem samotný modrý ministr justice jistý Pospíšil. Objektivně nutno uznat, že tehdy u toho Fiala opravdu nebyl. Ale převzal stranu se všemi jejími postoji a dluhy a v tom případě za ni i zodpovídá.

 

A nebyla u toho ani Daniela Kolářová, svého času ministryně stejné portfeje a stejné barvy? Ta se totiž nechala slyšet, že v záležitostech péče o děti rozhodují mladí a nezkušení soudci a výsledky tomu i odpovídají. Jenže kde jsou ti staří a zkušení? Snad by nám to mohla osvětlit. Ale to ne, ona u toho také nebyla. Nedá mi, abych u této příležitosti nevzpomněl na jednu z těch „starých a zkušených“ a na jednu trochu podivnou rodinu. On invalida přivydělávající si pomocnými pracemi, ona snad v domácnosti (to nevím), v obecním domku, penězi neoplývali. V době vlády jedné strany měla tato rodina otevřený účet v místní Jednotě, kde směla nakupovat pouze věci pro děti a základní potřebu. Což znamenalo, že jim nesměly být prodávány cigarety a alkohol. V době popřevratové byly děti přece jen starší a podobnou péči nepotřebovaly.  Co se týká péče, tak té se dětem dostávalo úměrně schopnostem onoho páru, ale vždy tak, že děti, při svých trochu omezenějších způsobech vnímání, byly vždy spokojené. A ta soudkyně se v jejich případě řídila právě tím, že děti mají zajištěný spokojený život v milující rodině „a tu trochu špíny nevidím“. Dnes by už byly děti dávno v nějaké jiné péči, pokud možno odděleně a rodina souzena za  špatnou výchovu.  Ono je vždy nutné přihlížet k potřebám dítěte a o těch žádný rychlokvašený soudce nemá ponětí.

 

Ten darebák Putin

yes-we-can-no-you-cant

Česká předražená a veřejnonesvéprávná  oblbovací naprosto bez uzardění či mrknutí oka nechá bez slůvka komentáře doslovný výrok poraženého Porošenko „že Ukrajina provede protiúder“, což prohlásil při oznamování „plánovaného přemístění“ ukrajinské armády. A stejně – tedy mlčením – se k jeho výroku staví i evropští válečníci. Bez povšimnutí jsou uveřejňovány i výroky dalších kyjevských „hrdinů“, kteří slibují vojenský návrat a vyhubení obyvatel Donbasu. Stejně je tím krvavým jestřábem Putin. Domine salva nos.

Bavor podpis_rex2

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

16 reakcí na Já nic, já u toho nebyl

 1. Cech napsal:

  V souladu s návrhem Petra Porošenka bude mírová mise OSN působit na Ukrajině.
  Bude působit na základě mandátu Rady bezpečnosti a jejím hlavním cílem bude obsadit hranici mezi Ruskem a DNR, LLR.
  No a konečně bude jednou provždy odvrácena hrozba nějakého vítězství DNR,LLR nad řádnou ukrajinskou armádou – > bude tedy možné uplatnit plný Ukrajinský vliv a postupně tyto separatisty zlikvidovat.
  To nejdůležitější je, že Rusko jako agresorská země, se nemůže účastnit těchto mírových snah.
  To znamená, že pozvání mírových sil EU na Ukrajinu umožní konečně mírotvorné řešení tak, jak bylo již dříve představeno.Samotná ukrajinská mírová mise již od samého počátku podporována NATO a tímto bude konečně korunována úspěchem.
  Ta obrovská výhoda této operace MP je v tom, že bude možné operovat přímo na ůzemí DNR a LLR a tak v předstihu likvidovat působení separatistů proti Ukrajinské armádě.
  To nejdůležitější bude vyměnit současné samozvané orgány DNR a LLR za jiné tj.mírotvorné a následně speciálně vytvořená vojenská mise EU stejně jako v Kosovu již zabezpečí mírový život na území DNR a LLR.

  To se mi líbí

 2. tata napsal:

  No objektivně je potřeba dodat ,že nic takového nemuže nastat RB……..je orgán kde veto nedovolí této situaci vzniknout.Je to jen další ubohé placnutí,součast propagandy s které se člověku už zvedá žaludek……….jako včera poznamka jak na majdanu střileli do demonstrantů složky bezpečnostních sil………….bohužel plno lidí to povědomě vnimá tuto podprahovou masaž jako pravdivou.

  To se mi líbí

 3. pepano napsal:

  Večer jsem sledoval v našem veřejnoprávním oblbovadle besedu, na jedné straně Kocáb a na druhé jeho oponent. Na vše co onen oponent pravil, měl Kocáb správnou odpověď poplatnou jeho myšlení
  , až si člověk musel říct, ještě větší blbec než jsme mysleli.

  To se mi líbí

  • strejda napsal:

   Mýlíte se, není větší blbec než jsme si mysleli. Vyvrcholení dosáhl již hodně dávno. Již dlouho září na Olympu blbosti. Ale není tam sám. 🙂

   To se mi líbí

  • Petrpavel napsal:

   Taky jsem slyšel, kvůli Šarapatkovi. Myslím celkem vyvážený postoj, byl tam v průběhu. Jeho smutné úsměvy směrem k oponentovi byly vypovídající.
   Kocáb – jen ubohý placený rozdmychávač. Poslední slovo k plivnutí na Rusko si u moderátora vynutil, jejich vstřícnost k havloidům je stále stejná jako počátkem devadesátých let.

   To se mi líbí

 4. jaa napsal:

  jen tak zajímavost
  protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1512-prvni-vyroci-puce-oslavy-rozvracene-zeme-priprava-na-valku-s-ruskem-am
  Nějak se mi z toho dělá ehm, ehm…. fronťáci jedou …. opravdu platí že když se nepoučíš z historiem tak si ji musíš zopakovat?????..

  To se mi líbí

  • tata napsal:

   Bavore
   co na ten odkaz řict……….ještě blbější než jsme předpokládali……bohužel není ojedinelej…..co je horší plno lidí ty naprosto logické rozpory v jeho kecech nezajimá,
   ………..třeba toto……….
   Vždy jsem byl odpůrcem takzvaného vývozu demokracie, protože demokracie neznamená jen volby a většinový rozhodovací mechanismus, ale demokracie vyžaduje určitou politickou kulturu a společenské předpoklady. Když zavedete demokracii, kde ty předpoklady nejsou, dopadne to špatně. Jsem proti vývozu demokracie, ale nejsem proti tomu, aby Západ podporoval demokratické síly v zemích, kde demokracie či její zárodky vhodné podmínky mají. Se svým občanským sdružením Centrum pro studium demokracie a kultury jsme pořádali na východní Ukrajině v Charkově dlouhá léta ve spolupráce s univerzitami a místními elitami semináře s účelem občanského vzdělávání a tím prošla celá řada lidí. Vím, jak se staví ukrajinská společnost k demokratizaci a posilování role občanů včetně té východní části, která je převážně obývána ruským obyvatelstvem. Nelze říci, že v případě Ukrajiny jim jsou demokratické procesy cizí a že jde o vývoz demokracie…

   za to by musel vypadnout od valu………..bohužel my jsme spíš osamocený ostruvky udivu že někdo vubec neco takového muže zduvodnovat

   To se mi líbí

  • Petrpavel napsal:

   Fašouny nečíst, jediná šance na zachování zdravého rozumu a jakžtakž přijatelného klidu. A že jich přibývá … krysy cítí kořist.

   To se mi líbí

 5. tata napsal:

  ach jo rožhavenej do bela……………….nepravem exekuce na mamu s děckem………..vysledek ……ne že to uhradí exekutor ale lidi na to vybiraj…………to je fakt na hlavu

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.