Co umí váš kandidát?


Pod tímto titulkem uveřejnil svůj článek Tribun. http://tribun.name/2014/09/25/a-co-umi-vas-kandidat/  Vzpomněl jsem si na něj v okamžiku, kdy se mi dostal do rukou předvolební plátek toho „našeho“ lidoveckého. Kromě povídání o tom, kdo jej všechno podporuje, svezl se na současné módní vlně zvané vaření. A také nabídl potenciálním voličům svůj recept. Španělský ptáček podle Plesu v opeře.  Což o to, popis přípravy jídla se asi moc pokazit nedá, zvláště jedná-li se o recept vyzkoušený mnoha lety a mnoha našimi babičkami.

Jenže proč byl zvolen právě španělský ptáček?  A proč podle Plesu v opeře? Přece proto, že na onom Plesu v lednu roku 1948 se také toto jídlo podávalo. A  na závěr informace se potenciální volič dozví, že další léta mu zabránila v rozletu.

Takže toto také umí „náš“ kandidát. PdDr et Mgr Robert Huneš v dresu KDU-ČSL na Strakonicku.

Bavor podpis_rex

Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jedna reakce na Co umí váš kandidát?

 1. Strejda Olin napsal:

  U nás ve městě kandiduje 189 kandidátů za 9 stran a hnutí. Co umí nebo neumí nevím, přiznávám dobrovolně, že neznám osobně ani jednoho.
  Mezi kandidáty je:
  25 důchodců
  37 podnikatelů a živnostníků
  13 učitelů
  10 lékařů
  1 kuchař
  2 kadeřnice
  2 zdravotní sestry
  2 řidiči
  Zbytek jsou pak ředitelé a manažeři všeho možného, úředníci, státní i nestátní zaměstnanci, IT, několik umělců a neidentifikovatelných povolání.

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.