Kyjev lže Ukrajincům i celému světu


InfobalkaniBg22.SRPNA

Přidal infobalkani

Ukrajinská společnost je pod nebývalým tlakem ze strany Kyjevské propagandy, která se snaží lží ukrýt před svými spoluobčany fakta, že se v jihovýchodní části země vede občanská válka.

Je těžké pochopit, proč vysoce vzdělaný a kulturní národ na Ukrajině věří v tyto politické mýty, které přicházejí z médií, poznamenal profesor Moskevské státní univerzity Andrej Manojlo:

– Ukrajinský informační prostor je nyní kompletně uzavřen před externími zdroji informací. Pracují pouze ukrajinské televize, z nichž většina jsou pod kontrolou ukrajinských oligarchů. Ty ukazují situaci v jihovýchodní části země jen určitým způsobem.

 

Ruské kanály jsou zastaveny. Zahraniční kanály loajální k Rusku jsou cenzurovány. Dnes ukrajinská společnost žije v naprosté informační blokádě.

Kromě ukrajinské televizi, Ukrajinci mohou sledovat americké a západoevropské kanály. Ale jen ty, které vyjadřují oficiální stanovisko Spojených států.

 

Pokud nemají úplné informace o tom, co se děje v zemi, s její ekonomikou, lidem nezůstává nic jiného  než spoléhat na hodnocení v médiích.

 

Proces získání objektivní hodnocení z médií je velmi složité. Musíte se dívat na hodně televizí, porovnat názory, vidět zprávy ze místa událostí. To je velmi obtížné a namáhavé.

Mnohem jednodušší je, aby si jedna televize připraven analytické hodnocení současného vývoje.

 

Pokud si myslíte na ukrajinský tisk, obraz je následující: Za prvé, v jihovýchodní Ukrajině není občanská válka, ale anti-teroristické operace.

Navíc proti Ukrajinské armádě nebojují dobrovolníci, není to vzpurný lid Donbasu, ale mezinárodní teroristé, včetně velkého množství žoldáků z Ruska a dalších zemí, uvedl Andrej Manojlo:

 

– Pokud se často opakují jakékoli, i nenávistné řeči, začne to být vnímáno jako pravda. Ukrajinští propagandisté ​​pracují následujícím způsobem: neříká se, že se bojuje s vlastními lidmi.

Říká se, že se  válčí s Ruskem: ruskou armádou, žoldáky, tajnými službami. A pokaždé, když ukrajinské síly dosáhnou poziční vítězství nad dobrovolníky, říká se že je to zničená kolona ruské techniky.

Celá ideologie „Náměstí nezávislosti“ je založen na mobilizaci svých příznivců a následovníků na smyšlenostech a na základě Rusofobie, nenávisti vůči Rusku.

 

Kyjev aktivně pěstuje tuto nenávist. Protože jakmile tento pocit ochabne, začnou problémy s náborem dobrovolníků pro trestní prapory. A nová vláda se prostě nebude mít někoho spolehnout.

hlavní zbraň

Autor: Sergej Douz

 

Hlas Ruska : http://bulgarian.ruvr.ru

Překlad Google, jazyková úprava

Bavor podpis_rex

Příspěvek byl publikován v rubrice Infobalkani se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

95 reakcí na Kyjev lže Ukrajincům i celému světu

 1. oh napsal:

  Tak jak je to, soudruzi propagandisté z České televize a spol.? Měsíce nás krmíte zprávami o ruské agresi proti Ukrajině, o účasti ruských vojáků na straně povstalců, kteří se brání vyhlazovací válce Kyjeva na východě země. A teď vidíme na obrazovce titulky se speciální znělkou Ruská agrese proti Ukrajině, jako by šlo o něco zbrusu nového. Nechcete si v tom udělat trochu pořádek?
  Jsou tři možnosti: Buď tam předtím Rusové nebyli a teď jsou – potom jste nám dříve lhali. Nebo tam ruská armáda byla již od počátku a je tam stále – potom se nic nezměnilo a lžete nám o domnělé ruské invazi nyní. Je ale tu ještě třetí možnost: Ruská armáda na Ukrajině nebyla ani dříve, ani teď – a vy nám lžete kontinuálně. Každý, komu jste ještě svou amatérskou goebelsovštinou nevymlátili mozek z hlavy, má dávno jasno: C je správně.
  (Petr Hájek)
  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/svet/politika/komentare/1197-ruska-invaze-na-ukrajinu-operace-boeing-c-2-ma-zakryt-blizici-se-porazku-kyjevskych-pucistu-americane-o-ukrajinu-nejde-pomozte-nam-zachranit-dolar.htm

  Pokaždé, když musím souhlasit s Petrem Hájkem, jsem z toho poněkud nervózní. 🙂

  To se mi líbí

  • K-k. napsal:

   nejenom vy jste z toho souhlasení „voĺako zmätený“ – jsem na tom stejně. Ano, je to možný, že to jsou ze strany USA nějaké předsmrtné křeče – „umírající kobyla nejvíc kope“. Jenže ty kopance můžou nadělat spoustu škody – bohužel i „s konečnou platností“. A že se neangažuju přímo a oficiálně? Mají přece své snaživce: Estonsko, Polsko, značnou část našich blbů…proč by si špinili svoje ruce, maj na to lidi. 😦

   To se mi líbí

  • Rosťa napsal:

   Já už z toho nervózní nejsem. Pravdu má už delší dobu.

   To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    No právě. Člověk, o kterého bych si před Ukrajinou neotřel ani boty je najednou na stejné lodi.

    To se mi líbí

    • Rosťa napsal:

     Toto “ převtělení “ je možné poznat u více lidí, kteří už nejsou ve státních službách a nemíní se tam vrátit. Už nemusí “ šlapat brázdu “ a stávají se z nich normální občané s normálním myšlením. Zde je možné vysvětlení toho, proč volby mohou dopadnout jakkoliv, ale výsledná politika je stále stejně špatná.

     To se mi líbí

 2. Rosťa napsal:

  Skromný dotaz na ty, kteří vědí. Jak je to na UA s internetem? Mají místní možnost přebírat informace i jiné, než od Jaceňjuka a Proserenka?

  To se mi líbí

  • strejda napsal:

   Generál Šándor stojí mimo aktivní politiku a musí si udržet tvář. Proto mluví a píše rozumně. V aktivní službě by veřejně hlásal něco jiného. Bohužet takový je náš svět. A podle toho to také dopadne. Realita se mění ve fikci a ta je nacíc proměnlivá a nestálá.
   A hlavně, co proto může volič udělat? Buď přijme fikci demokracie a je za své politiky odpopovědný, nebo ji nepřijme a může jen plakat. Následky si ale odnese vždy sám.

   To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    Takže co se vlastně změnilo? Můžeme říkat pravdu hlasitěji, ale jen když nejsme někde v politice. Jinak musíme „držet hubu a krok“

    To se mi líbí

    • strejda napsal:

     Nezměnilo se toho moc, ovšem zdokonalilo se to. Za 25 let se způsoby vymývání mozků dostaly na zcela novou a jinou úroveň. Stačí se číst současné zprávy a podívat se na film Ucho. Tehdy se o odposlechu točily pomalu hororové filmy. Dnes je to zcela běžné a zcela normální. Neustále jsme natáčeni na kamery, odposloucháváni a je kontrolována naše korespondence. Dokud je klid a lid se nebouří, tak je to snesitelné. Jednou se to ale vymstí. Bojím se toho, ale pak se kouknu do své občanky a uklidním se.
     🙂

     To se mi líbí

     • Bavor V. napsal:

      A co děti? Budou si mít kde hrát?

      To se mi líbí

     • e-liška napsal:

      Pan Bavor byl rychlejší, taky mně to hned napadlo, ale zdá se, že rodiče dnešních dětí to moc nevzrušuje. A je to tak blízko.

      To se mi líbí

      • MInorita napsal:

       Dokonce bych řekl, že se snad mnozí těší … Ta víra, že jich se to týkat nebude, a možná na tom vydělají , tak nějak k poslednímu čtvrtstoletí dle volebních výsledků patří , ne ???

       To se mi líbí

      • strejda napsal:

       Proč jsem se o té občance zmínil? Už jste to nakousla, Ti o generaci mladší to nezajímá, vidí jen sebe a svůj vlastní prospěch. Přitom jde především o ně a jejich děti. I když, ty děti budou mít jiné názory než jejich rodiče. Budou možná angažovanější, možná ještě více zglajchšaltovanější. To nevíme.
       Čím více máme informací, tím více máme také desinformací. Zajímavější je nějaké vypadlé ňadro, nějaký gól, nějaký skandál či nová milenka někoho, než to kam spějeme a co to pro nás a budoucnost bude znamenat.
       Naše odcházející generace jen může komentovat a poukazovaz na myšlenkovou plochost většiny lidí. Jejich nezájem o to, co jim nepřinese užitek.

       To se mi líbí

    • Jathro napsal:

     Achjo.
     Je tomu drahně let, co jsem na vejšce navštěvoval přednášky snad Základy Marxleninské filosofie se to jmenovalo. Přednášela nám mladá dívčina, čerstvě se vrátivší ze studií v CCCP. Téma přednášky: svoboda naší volby.
     Připadal jsem si jako debil, protože hlavní teze byla
     – my jsme svobodní, protože můžeme volit koho chceme, ale volíme manifestačně strany národní fronty.
     – kapitalistické země mají zdánlivě svobodu volby, ale ve skutečnosti jsou lidé manipulováni finančně zbrojní oligarchií k tomu, aby volili jedinou stranu. Proto jsou nesvobodni.
     Proč jsem začal s tím „Ach jo“? No protože jsem to dlouhá léta považoval za největší blábol přiblblé komunistické propagandy a dnes to zažívám online na své kůži. Jsem zjevně manipulován lží na všech úrovních – od prezidentů a vlád až po média – a jsem připravován na válku dobra proti zlu, čili kapitalismu, přesněji USA, proti zbytku odolávajících, aktuálně Rusku.
     Já nechci s Ruskem válčit. Já chci být jeho poklidným sousedem. Proč chce válčit Stropnický, Zeman (bohužel), spousta polských janků a vůbec hromada štětinovitých?
     Navíc mám blbý, hodně blbý pocit, že jsme se v tom připravovaném konfliktu ocitli na špatné straně, na straně zla. Bohužel.

     To se mi líbí

 3. jarek163 napsal:

  Marně se snažím zjistit důvody, tak masivní podpory polské vlády současnému režimu na Ukrajině. Nemá někdo relevantní zdroje?

  To se mi líbí

  • strejda napsal:

   Ty důvody nikde nenajdete. Je to starý polský atavismus proti Rusům. Bojovali proti sobě vždy, co je známá historie. Jsou z jedné matky, měli stejný životní prostor a liší jen náboženstvím. Více než katolíci a protestanti za Třicetileté války. A tehdy se vraždili zcele nemilosrdně se stejným bohem v mysli.
   Co je časovanou bombou, je vztah Poláků k Ukrajincům. Ten je ještě horší. Ale není tak starý. Ukrajinci jsou novodobý národ, spíš Malorusové. A vzájemně si škodili více než Rusové.
   Pokud se konflikt na Ukrajině bude prohlubovat, vzplanou i vášně menšin. V baště ukrajinského národovectví nežijí Rusové, ale Rusíni, Maďaři, Rumuni, Ukrajinci, Bulhaři, Češi etc. A mezi nimi to vře. To, že se o tom u nás nepíše, na věci nic nemění.

   To se mi líbí

  • strejda napsal:

   Jo, nenapsla jsem vlastně proč Poláci podporují Ukrajinu. Nepřítel mého nepřítele je mým přítelem. Dotaženo do konce, vzájemné rusko-ukrajinské vyhlazení by bylo to pravé kafe.
   A pak, zhroucení Ukrajiny pod tlakem Ruska může znamenat pro Polsko, že půjde na Ukrajinu zachraňovat. Na věky – do další války.

   To se mi líbí

   • jarek163 napsal:

    Souhlasím s Vámi. Vím, že Poláci mají s Rusy své tragické zkušenosti. Pořád mi ale není jasné proč se přátelí s vládou, která se otevřeně hlásí k odkazu Stepana Bandery, Volyňský masakr atd. v kresach, že by naděje na restituční nároky?

    To se mi líbí

    • Bavor V. napsal:

     Opravdu se jedná o atavismus. Již král Kazimír IV. stál na straně Zlaté Hordy proti Ruskému carovi Ivanovi III. A to bylo roku 1472. Naopak dvojí dělení Polska mezi Prusko, Rakousko a právě Rusko náklonnosti také nepřidalo.

     To se mi líbí

    • strejda napsal:

     Poláci se domnívají, že si s Ukrajinou poradí, s Ruskem dobře ví, že ne. Ukrajinu podporují jen s nedějí, že oslabí Rusko. Je v tom cynický kalkul. A také si myslí, že EU by měla řešit jejich mindráky. To se očividně Německu nelíbí. To má jedinečnou – a také jedinou možnost – posílit svoji globální pozici. A to právě s Ruskem. Německá technologie a vyspělost spolu s ruským potenciálem a surovinami by se mohla stát globálním ekonomickým hráčem silnějším než EU. A EU + Rusko by byl nový globální hegemon.
     Není zase tak moc o co stát.

     To se mi líbí

 4. lujjza napsal:

  Andrej Fursov – „Rodokmen ukrajinské karty“
  http://www.novarepublika.cz/2014/08/rodokmen-ukrajinske-karty.html

  A tenhle taky stojí za přečtení: „Jakou barvu revoluce připravily USA pro Rusko“
  http://www.novarepublika.cz/2014/08/jakou-barvu-revoluce-pripravily-usa-pro.html

  To se mi líbí

  • strejda napsal:

   První článek patří k základním dílům a je velmi potřebné se s ním seznámit. Neukazuje východisko, ale pregnantním způsobem určuje zdroje a popisuje scénář. Na tom se dá stavěl a také se připravit.
   Druhý je jen povídání, upozornění. Rusko, i jeho elity, si je zcela jistě vědomo možnosti opakovat nějakou variantu barevné revoluce. A připraví se na to.
   Jednou z variant je oslabení boje proti světovému terorismu a jeho nasměrování na Západ. To je zvládnutelné. A ohrožený Západ nebude mít sílu na další experimenty. Další variantou je opuštění kooperace a nastoupení selektivní konfrontace. K tomu již dochází.
   A samozřejmě nejdůležitější je posílení vnitřní síly. Rozvoj ekonomiky, zvýšení natality, obsazování vnitřního volného prostoru. Vnitřní možnosti Ruska jsou obrovské. Jen je dokázat využít. A o tom je přežití Ruska.
   No a až zesílí, tak se máme na co těšit. Ovšem sami jsme zahodili možnost spolupráce. To si naši potomci musí pamatovat.

   To se mi líbí

 5. Gábina napsal:

  No, ono je to vše dvojsečné, stačí když namluví Poláci lidem pro začátek v Konigsbergu, v umělé ruské enklávě, že by jim bylo lépe v polských hranicích, kde dlouho ostatně byli a udělají referendum o připojení k Polsku. Tomu se říká přenést boj na území nepřítele, ani nemusí hnout prstem. Bude zajímavé sledovat reakci vládce a řeči o podvratných živlech v enklávě. Vypustil nerozvážně gina z lahve, co se stalo jednou(spíš vícekrát) se stane znovu, snahy k odtržení se vždycky najdou, i v Rusku. Rusko je nakonec jen velký slepenec národů na velkém území, které umožňuje, že si naštěstí zas až tak nepřekáží a to je hlavní okolnost, co jej drží pohromadě.
  Putin tu prohrál, Kaliningrad pokukuje po EU, příklad dal sám vládce.Takových enkláv je po Rusku více, dobývat zpět enklávy je vždycky složitější, než je hájit, kor dnes.

  To se mi líbí

  • Minorita napsal:

   No, když jsme u toho drolení – mnohem intenzivněji se podobné snahy mohou projevit v zemích EU, kde je k tomu slušně našlápnuto. Nejde zrovna o náš případ, kdy naopak horlivě šlapeme a pliveme ( teda část obyvatelstva a politici ) po obětech, po krvi vlastních předků, po jejich strádání a skutcích jen z otřesné snahy se zalíbit , vydělat, být nedávným vykořisťovatelům znovu po ruce, být IN v tom globalizovaném světě, zcela dobrovolně hůř než prodejné děvky ( omlouvám se tomu řemeslu – toto je mnohem horší ), jako Stoupové , za které jsou a budou před těmi, co se k nim mnozí lísají tak jako tak …
   Docela by mne zajímalo, jak se bude vyvíjet situace třeba v Baskicku, Skotsku, Belgii, nemluvě o samotných Státech – tam to bublá také, o rasovém napětí nemluvě …
   Mudrování na adresu Ruska je módní, že – jen se zapomíná klasicky na ten evropský dvorek a šatník.
   Apropo, ono se dá na území Evropy vcelku jednoduše přenést ledacos – včetně rasově náboženských nepokojů .
   Už jste někdy slyšela o zákonu akce a reakce, o pořekadlu jak Ty mně tak já Tobě, nebo o tom volání do lesa ??? Udivuje mne, jak pyšně spousta jedinců opakovaně předpokládá, že Rusové jsou hloupí…
   Proč je jen tomu Putinovi tak urputně nasazována oslí hlava mentála, když zatím pravidelně jsou za IQ v reálu ti, co se o to tak srdnatě snaží ???
   Podle Vás a podobných nebylo v začátcích za týden co řešit …V novinách vyhrávají náckovští Ukroši jednu melu za druhou, obyvatelstvo je prý nadšeně podporuje a … A co realita ???
   Chápu, na obtíž …
   E.M.Remarque koukám v osnovách chybí více, než by jeden předpokládal…

   To se mi líbí

  • strejda napsal:

   Děvče nešťastné, vaše geopolitické a historické znalosti nestojí za řeč. Oblast Kaliningradu NIKDY v historii nebyla součástí polského státu. Vždy to bylo Německo, tedy Prusko. A královské město Königsberg bylo jednou z kolébek německé kultury.
   Kdo Vám nakukal, že by obyvatelé Kaliningradu, především jsou to Rusové, ale i ostatní národy SSSR, by chtěli připojení k Polsku.
   A samostanost v rámci EU? Naprostý nesmysl. To je území méně životaschopné než je Kosovo. Snad by se dalo uvažovat, že by současní obyvatelé byli odsunuti a uvolnili místo Němcům. Ovšem to by narušilo výsledky II.světové války se všemi důsledky. Avše pro Rusko je to jedna z bezepčnostních záruk. Nikdy se ho nemůže vzdát pokud se úplně nezhroutí. Ale na to nevypadá.
   Víte, přání otcem myšlenky, ale tady jste šlápla notně vedle.
   Na zkoušku, zkuste přijít do Chebu a říci, že by mu bylo lépe v Bavorsku. Jistě by se někdo našel, komu by se to líbilo. Když mu ale řeknete, ano, ale vy jako poválečná náplava odejdete, asi vás blahořečit nebude.
   Zkuste ale zajít do Belgie, Španělska, Spojeného království, Dánska, Bosny a Hercegoviny, Itálie, Slovenska, Rumunska, Makedonie i do nešťastné Ukrajiny. Všude nejdete silné tlaky na oddělení nějakého území. Někde jim to vyjde, vsaďte se, že to ale nebude v Rusku.

   To se mi líbí

  • oh napsal:

   No nazdar. Opakovat po strejdovi historii vám nebudu, ale přisadím si. Kaliningrad je vojenská základna a velitelství ruské baltské flotily. To obnáší, že významná část obyvatel je obživou tak nějak závislá na na fungování základny. Takový Sevastopol na Baltu. Navíc, v tomhle případě je to území nezpochybnitelně ruské – dokud nezkusíte škrtnout výsledky II. světové války. Vy si vážně myslíte, že by tenhle pokus o „zahánění medvěda“ dopadl lépe, než snaha nastěhovat do Sevastopolu amíky?
   P.S. Už víte, jak velký je bombardér B1 ve srovnání s Boeingem 777?

   To se mi líbí

 6. cobolik pacholik napsal:

  co drista kyjev,ci moskva,alebo DC treba pretriedit a hned je jasne ktora bije,bo ja mam cvik z tej zasranej komuny a teraz sa to zijde,jahtro,fajne pise,ze ho zase lakuju o svobode,ja toto vidim uz davno,petro porosenko drista,ze situacia prisla do vrcholneho bodu,ze uz neni vychodisko na nejake normalne jednanie,bo vyzera,ze rebely dobiju este mariopol ci jak sa vola,bo pri donecku sa ta mocna army porosenka zastavila a dala na ustup,je velmi pravdepodobne,ze nastupili traktare hoci nie masovo a je iste,ze dodali zbrane hlavne tazke rebelom,bo ta armada chocholov to z vacsej casti sebranka s mocnymi nazvamy a za peniaz,bo uz ci vo vojne ,ked sa hadzali len kamene,ci lieta druzica,je hlavna holota s nasadenim a presvedcenim,rusky car v piatok dristal uz otovrene,ze nech kukaju s kym maju do cinenia,ze traktar ready s atomovou zbranou,chochol petro beha po brusely jak vyplasenka a mysli,ze ho tam miluju a drista mocne reci o ukrajinskom nasadeni,co mi neide do tej drotarskej palice,ze umierali jak kobylky po postreku z cmelaka nad africkym sahelom v tej preklatej vojne bok po boku a teraz sa nenavidia,myslim,ze je to slovanska specialita,bo to holota,co sa nidka nepozera na svoju minulost a neberie si ponaucenie,jasne,ze zdochlo ponad milion chocholov,ked ich gruzinsky pop pristikol,ale okolo neho sedelo kopa chocholov a chocholy presvedceny popom z gruzie,samy chocholsku holotu nutili,aby piekla svoje deti,aby druhe dostali nazrat a nakoniec psia krev zabudla,jak s nimim nalozila upa a vsetky tie bandy v chocholove,jak mali problem orlatam polskym urobit pomnik vo lvove,polacky musia zacat zit v realii,ze proti rusovy su hovno a to nie cas wolodyjowskeho.,trochu gulasovite,ale chytry asi vyjde z toho,co tu dristam.

  To se mi líbí

 7. cobolik pacholik napsal:

  este dodam hlavne velenie v kyjeve,ktore nema sajnu,co sa deje dristalo,ze nema reci o nejakych obkluceniach,ci ustupoch a dnes pisu o 28 vojakoch,jak by ss totenkopf sa dostal z demniansklej kapsy,je jasne,ze vojna to havadina prvej klasy aspon tota,co sa tam prevdza,bo ztej krvy to bude mala osoh len kurva.

  To se mi líbí

 8. cobolik pacholik napsal:

  nakoniec v tej anglii,co tam odviezli black box,specialista povedal,ze do 3 dni myslim( mozno sa mylim,ale nebola rec o mesiacoch co sa tyka vyhodnotenia dat),ze vsetky nahravky a data budu mali spracovane a ruci za profesionalne vykonanie roboty a tu jak sa u nas v burakove drista,ticho jak tchor v diere,nikto z nas tam nemal svojich blizkych,co nehra ziadnu rolu,boli to taky ludia jak my s dierou do riti a spolocnost musi dostat jasne vysvetlenie,co box obsahuje,bo to nie pravo bo to povinnost k tym zabitym a ucta k ich blizkym,ked sa toto uz machluje znamena,ze je to pizdou ke zdi a holota ma do dristania tolko,co zid za okupace.

  To se mi líbí

 9. cobolik pacholik napsal:

  ucta k zabitim a povinnost k pribuznym a ostatnej holote.

  To se mi líbí

 10. K-k. napsal:

  a tohle taky: http://www.sme.sk/c/7359417/fico-si-vyhradil-pravo-odmietnut-sankcie-u – nie-voci-rusku.html#ixzz3Bx2yjFRk –

  To se mi líbí

 11. Bavor V. napsal:

  Dneska někdo narazil na tento prostor opravdu zajímavým dotazem na hledání „proč chce rusko válku“. A dokonce dvakrát. Zblblost v tomto národě dosahuje vrcholu.

  To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   ja nenavidim na smrt,ked pan jirovec,pricom jeho dristy maju bohovu pointu,pise o nejakom rozdelni,ze pepici to boli po kope aj cobolici na svojej strane boli po kope,bo tak tam bolo po kope minimalne 800 rokov dozadu a ta holota si na to tak zvykla a miesala ,ze bolo u nej basta ze ziju spolu a nejak ich nebolelo,ze sa rozdelia,bo tak zili storocia a ty zasrany cobolici jak chodili na muracky za marie terezie do pepikova tak aj teraz,tu je ukazka,ze nikde sa nepytali holoty od juhoslavie,cez ukrajinu az po ceskoslovensko ,ked uz nastala nejaka skurvena volnost,ktoru si tiez robili jak hornym pasovalo nedovolili sa vyjadrit, v nasom pripade rozdelenia to boli len hlasky,ze na tych skurvenych pepikov robime a pepici,at tahnou ty coboli,co na nich platime,ale juhoslavia tam sa strielalo a na tej ukrajine to iste,co dalej nenavidim,jak vsade sa dristalo,jak sme sa kulturne rozdelili,videl som cobolov v blave plakat od radosti v kosiciach mi nakopali do tej debilnej hlavy hosi z SNS,len jedneho som trafil flasou od piva,bo neviem,ani kolko ich bolo a vsadim,ze z nich vacsina nerobi doma,ale bud v cesku,alebo niekde v riti,bo som dristal,ze only cechoslovakia a pripity fajne,vedel som par slov po anglicky,teraz o 10 viac,vsade pri akomkolvek delni,kdekolvek je nejaka kurva ,alebo spolok,co sa nazve strana a nerobi,pre holotu,ale pre tu svoju skurvenu partu a jej prizdisracov.

   To se mi líbí

 12. Miluše napsal:

  Dávám odkaz na rozhovor s J. Jírovcem v Parlamentních listech, z nějakého důvodu to neodešlo.
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Cechokanadan-odkryva-skryte-zajmy-za-sankcemi-proti-Rusku-A-dvoji-hru-Merkelove-332716

  To se mi líbí

  • Petrpavel napsal:

   Mě to šlo.
   Zajímavé je, že na stejném webu se vyskytují i kreténi, samozřejmě že domácí :

   http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Zenisek-TOP-09-Diplomatickemu-reseni-se-Putin-spise-vysmiva-332874

   To se mi líbí

   • oh napsal:

    To je jenom Topinka, co nedokáže zkousnout, že na Putina kníže s plackou na klopě moc velký dojem neudělal.
    Ale takový Fendrych, to je něco. (Obvyklým přirovnáním k prostituce bych i tu nejpovětrnější ženštinu urazil…a Goebbels by zbledl závistí.)
    http://nazory.aktualne.cz/komentare/z-rusu-uz-jsou-zase-rusaci-moskva-buduje-velky-putinostan/r~77cbf2fa2f5f11e48a740025900fea04/

    To se mi líbí

    • cobolik pacholik napsal:

     fendrych to je obycajny slizky had a prolhany stvac,plus urban tych to dobre citat,bo tam sa tiez clovek dozvie nieco a potom si pretriedi,hlavne vidi nejakeho pisalka,co pise na urovni fanatika ,alebo ostanej kurvy,co za 5$ fajci.

     To se mi líbí

    • Rosťa napsal:

     Vy musíte mít sakra dobrý žaludek, když jste schopen tohoto superultrapablba číst. A dočíst. Mně se to nikdy nepodařilo. To ten Jírovec, to je jiné kafé.

     To se mi líbí

     • cobolik pacholik napsal:

      rosto moj zasrany zivot,vacsina da sa povedat nijaka selanka a urcite etapy presrany na sracku a to je co ma hartuje,bo jak sladke je dobre po horkom ,ze rosto?

      To se mi líbí

     • cobolik pacholik napsal:

      este naostatok jirovec to bandita,co par veci ked dristne to naozajstna bomba,bo chytry dabel a ma nalietane aj na inych strojoch jak na tom spravnom,co tvrdi nejaka spravna hnida,proste jirovec to dabel a takeho nebudu spravny mali mat v laske,preto takeho banditu treba sanovat bo nas bandita a nie prelietavy andel.

      To se mi líbí

     • oh napsal:

      Když jsem krátce po VLSP (velký listopadový sametový podfuk) dokázal nevybuchnout smíchy, když můj tehdejší šéf s ksichtem zabořeným do Lidových novin smrtelně vážně nad nějakým článkem pronesl větu: „To je hrůza, jak se ti bolševici všude cpou,“ což mi u bývalého člena CZV KSČ se sotva měsíc zahozenou legitimací připadalo jako prohlášení poněkud zvláštní, přežiju občas i Fendrycha. Řekl bych, že o lotrech je třeba si udržovat přehled a Fendrych psát umí – když se mu zrovna chce a nemá na práci důležitou agitaci.

      To se mi líbí

     • Rosťa napsal:

      On ten Fendrych určitě psát umí, akorát se to nedá číst 😆

      To se mi líbí

 13. cobolik pacholik napsal:

  treba zo vsetkeho okostovat,dotknut sa,prikunut,bo potom holota vie,ktora bije,to je najlepsia skusenost,pritom si okolo nieco precitat a vyjde jasny obraz,napriklad hlad to najvacsia kurva,co som zazil,jasne nie nejak dlho bo bez zradla koniec,ale zmena mysle,ked clovek nie hladny bo nezral 8 hodin,ale par tyzdnov ,to ked zozeries taky chlieb z kontajnera okolo pekarni,ktory cely osraty od vtackov a hrabes nizsie,aby tych sracek bolo menej a potom zozeries,jake to fajne a tak je to vo vsetkom,skusenost neprebije nijaky expert,od akejkolvek veci,asi tak rosto skola zivota to nad vsetko v mojom pripade na milion% bo ten kontajner spominam preto,bo som mal na male rosto…

  To se mi líbí

 14. Petrpavel napsal:

  Pohled Člověka :
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hroziva-slova-Humla-Zverejnil-kdo-je-za-sestrelenim-malajsijskeho-letadla-332750
  Co je platno, že takových je u nás většina, když ta většina většinou mlčí, a přehlučí ji pár set tisíc … nevím jak popsat ty protagonisty násilí a války v médiích a v politice.

  To se mi líbí

 15. cobolik pacholik napsal:

  kurvy

  To se mi líbí

 16. kočka šklíba napsal:

  Ted jsem vyposlechla tiskovou konferenci Fica, klobouk dolů. Link dát neumím ale nyní skončila na TA3. A čekám co poví Sobotka, zatím se zdá, že se rovněž pochlapil. Kéž by.

  To se mi líbí

 17. jihočech napsal:

  Mám také problém – nevím jak stáhnout video. Měl by někdo trpělivost mi to vysvětlit?
  Konkrétně bych chtěl stáhnout toto:
  http://politikus.ru/video/28255-obeskrovlennye-trupy-na-meste-krusheniya-malaziyskogo-boinga.html

  (Ale pozor : prosím slabší povahy, nepokoušejte se to spustit. Týká se to malayského letadla, hrozná podívana i pro otrlého)
  D í k !

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Chcete stáhnout a uložit nebo jen někam nakopírovat? Na stažení je třeba sehnat program. Já používám Freemake Video Downloader, špatný není ani YouTube Song Downloader. Pro pouhé nakopírování (třeba sem nebo na jiný blog) stačí pravá myš, „Adresa URL videa, a pak na místo určení normálně vložit (Ctrl+V)

   To se mi líbí

  • moskyt napsal:

   Z té vaší adresy to pravděpodobně nestáhnete. Od tud ano https://www.youtube.com/watch?v=1CrQC2OTb-g
   Jinak platí platí co píše pan Bavor. Těch programů je dost, já používán portablovou verzi FreeRapidDownloader.

   To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   tato podivana je velmi dobra a hlavne kazdemu ukazat,aby sa holota dobijala o svoje pravo,hlavne pribuzny a priatelia zabitych,proste celosvetove spolocenstvo musi poznat vysledky vysetrovania,co to za absurditu,nejaku dohodu,ze sa nebude zverejnovat vysetrovanie,zaznamy z box,bol to medzinarodny let,akykolvek let by to bol,verejnost ma neodlucitelne pravo poznat vysledky vysetrovania,neviem,co je to za dohodu medzi zucastnenymy,to nespadol model nejakemu ukrajincovy na dvore a zhorela mu prazdna stodola,mna porazi nenapisem,jak myslim,ale vacsina domysli,toto jak mam nazvat tu dohodu,ci jak to mam brat,kurnik jak si to mam vysvetlit,alebo ake maju na to pravo tak jednat potajomky,zaplatia kurvy pozostalym? a vysledky vysetrovania tu si urobia nejaku estradu,ci nam zatancuju,prosim nech kazdy napise svoje zdanie a nijake pozor tu neplati na kukanie tych mrtvych nevinnych ludi,ktorych tela rozbila nejaka kurva,co si hraje na demokrata na cokolvek si hraje toto je na palici traktar musi rycat,ze chce poznat vysledky vysetrovania,kazdy normalny clovek,ci politik tu ide o ich vierohodnost,ci co nachadzam sa v nejakom KL,kde drzat pizdu a krok?

   To se mi líbí

   • strejda napsal:

    Svět se změnil je zcela jiný než za našeho mládí. Tehdy jsem si myslel, že anglosaská propaganda i chování je založeno na pravdě a serioznosti. Věřil jsem skoro všemu. Poučil mně Irák a rožnění černochů v Keni v padesátých letech.
    Proč by se nemělo lhát o malajském letadle, když pravda již není kritériem. Dnes vím, že nevím jak to bylo 11.září atd.
    Je to svět kterému nerozumím a v kterém dožívám. Je to na mladých aby se přizpůsobili jako ovce nebo aby to změnili.

    To se mi líbí

    • Petrpavel napsal:

     Ano, komunisté nám lhali, že se plní plán na 190 % a on se plnil jen na 130 (atp.), tak jsem byli právem rozhořčeni. Anglosaská (a i „naše“ teď) propaganda lhala tehdy a lže teď, jenom jsme si to nemohli tehdy ověřit, teď ano, a tak jsme právem rozhořčeni. Měli historicky důvodnou (kolonie, války, imperiální expanze …) vyšší materielní (nikoli životní!) úroveň po které jsme, teď už víme že hloupě, prahli.
     Otázkou je, které to rozhořčení bylo důvodnější. Mnozí, zejména starší, už ví …
     Mladí? Přizpůsobují se. Ale neví sami čemu. Zjistí to pozdě.

     To se mi líbí

 18. kočka šklíba napsal:

  Tak jsem to asi našla, tedy Ficovu tiskovku :).
  http://www.ta3.com/clanok/1046102/tb-r-fica-o-sankciach-voci-rusku.html

  To se mi líbí

  • loj napsal:

   dobrý odkaz, Slovákům můžeme Fica závidět.
   Z tiskovky, na dotaz nestranného novináře, zdali je múdré jít proti EU:
   „Někdy je důležité říci nahlas svůj názor, je to příliš vážná věc, abych kvůli tomu byl zticha“ – volně parafrázováno

   To se mi líbí

   • kočka šklíba napsal:

    Přesně, a to není jediné jeho vyjádření co je obdivuhodné. Úplně náhodou jsem šěkdy v červenci, nevím přesně, slyšela na TA3 jeho tiskovku vztahující se zřejmě, ptz jsem neslyšela začátek, k prioritám vládnoucí koalice , jak tam vyběhl a inteligentně, trefně s mopslíky (zvanými novináři), úžasné.

    To se mi líbí

    • Petrpavel napsal:

     Ano, trefně a inteligentně, ale ony, popravdě řečeno, i ty otázky novinářů měly všechny hlavu a patu a byly to otázky, které by rád položil každý divák, tím spíš opoziční. Ne podlézavé jako u nás .

     To se mi líbí

 19. oh napsal:

  Na aktualne.cz poskytuje Zaorálek hodinu diplomacie (blijící sdmajlík) :
  http://blog.aktualne.cz/blogy/lubomir-zaoralek.php?itemid=23577
  U Stejskala se rovněž začíná pravidelně projevovat známá škodlivá sloučenina Oxid Bursičitý.

  To se mi líbí

  • kočka šklíba napsal:

   Jj čtu tam některé blogy, žádné překvapení. Jen jsem klikla na antiLupu , křištálovou, nebo jak, ptz zrušili diskuse u zpráv o Ukrajině. Fakt není cenzura, Stejskal by měl zalézt do kanálu a nevylézat. Ne proto, že je zrušili, na to asi neměl vliv, ale proto jak se několik let vyjadřuje o své profesi. O svobodě atd……..vždyt víte.

   To se mi líbí

  • kočka šklíba napsal:

   Nakonec i ten systém Disqus je další krok k cenzuře, podle mého. Ale pokud tam ten černoprdelník Bělobrádek napíše na blog něco jako řekl dnes v na ČT1 ve zprávách, tak se tam snad přihlásím.
   Prohlásil, není to přesná citace, že jeho dědeček by se obracel v hrobě, kdyby slyšel Sobotkovo vyjádření dnes k sankcím ptz prý je to stejné jako když nás zradili Angličané a Francouzi v Mnichově. ptz dědeček údajně nadšeně mobilizoval. Takže my zřejmě zrazujeme fašisty co vládnou Ukrajině.
   Můj děda i otec taky mobilizovali, taky nadšeně, nebo spíš odhodlaně, ale proti nacistům, stejným jako nyní převzali moc na Ukrajině, takže by se taky obraceli v hrobě. Je to vůbec možné? Aby toto plácnul Čech, jo je, proradný černoprdelník.

   To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    A že se jeho otec neobrací, když Němci vyhlásili Památný den odsunu sudeťáků. To je ticho po pěšině.

    To se mi líbí

    • kočka šklíba napsal:

     No čekám na jeho blog a jak píši, to už nevydržím,přihlásím se a at si mě tam někdo šmíruje, stejně to dělají všude. Myslím, že je to nutné. pro mě ano.

     To se mi líbí

  • Petrpavel napsal:

   Bože, to jsou kecy! (Ještě, že na aktuálně.cz nechodím).
   Naproti tomu jsem si právě vyslechl Ficovu tiskovku na TA3.
   Dudy a nebe…

   To se mi líbí

   • kočka šklíba napsal:

    Nechápu, co tím myslíte, Fico, podle mě, státník, co mu alespoň záleží na občanech státu jehož je premiérem. Snad, možná jsem naivní.

    To se mi líbí

    • Petrpavel napsal:

     Nepovšimla jste si kočko, že ta první věta platí pro vyjádření Zvorálka na aktuálně.cz 🙂 . Holt to řazení příspěvků ve WordPressu je nepřehledné …

     To se mi líbí

  • Petrpavel napsal:

   To potěší! Inteligentní menšiny … jako u nás (nedělejme si iluze, že zdejší většina je většinou i v celostátním měřítku).

   To se mi líbí

   • strejda napsal:

    Kapka ku kapce ………. Sobotka se také nezačal pochlapovat sám od sebe. Měl příklad Fica, ale i Orbána a dalších. Čas je velký učitel, dává lidem nečekané možnosti. Ze statických postojů činí dynamické, schopné vývoje. A nakonec se budeme divit, kolik politiků a novinářů už dávno vědělo o co se jedná a jen byli špatně pochopeni. To umí skvěle. Lhát.

    To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.