LETADLA KTERÁ BOMBARDOVALA DONĚCK VZLÉTLA ZE ZÁKLADEN NATO V RUMUNSKU


12.08.2014 • o dnešním světě, • na světě . •http://worldtodaybg.com/

Letadla, která bombardovala civilní místa ve východní Ukrajině, letící se znaky letectva Ukrajiny vzlétla z vojenských leteckých základen umístěných v Rumunsku a Moldavsku. Některá letadla mohla být obsazena Poláky a občany Izraele.

Kanadský novinář Geoffrey West poznamenal, že „několik vojenských letadel“ letících ve vzdušném prostoru nad Ukrajinou vzlétly ze základen NATO a dalších zařízení. „Ve čtvrtek jsem na internetových stránkách sledoval … .celé řady“ nouzových „letů v oblasti Ukrajiny / Černého moře. Můj přítel si všiml, že se objevily v Bukurešti. Poznamenat, že základy tam jsou v blízkosti Kišiněva v Moldavsku. “

Toto je pokus zabránit radarům ruské protivzdušné obrany, které mohou upozornit proruské separatisty v boji proti Kyjevské juntě. Jedná se o závažné porušení mezinárodního práva a státní suverenity zúčastněných zemí, stejně jako nesprávné použití síly NATO, z nichž některé jsou pod přímým velením generála Breedlova, jako ilegální teroristickou válku proti civilistům, mnoho z nich s ruskými pasy.

Tento týden, dva SU-25 bombardéry byly sestřeleny nad Ukrajinou poté, co shodily fosforové bomby na malé městečko v proruské oblasti na východní Ukrajině. Letouny zapojené do útoku nevzlétly ze základen na Ukrajině, ale ze základen v Rumunsku a byly vidět v oblasti radaru nedaleko americké letecké základny. NBC News Agency vstoupila do webové stránky pro sledování radaru zkontrolovat verzi sestřelení letadla MN17, ale obrázky, do kterých agentura vnikla, a jsou vytaženy z vojenského satelitu Spojených států, dokumentovaly všechny raketové operace prováděné v regionu Kyjevskou juntou.

Na briefingu v Pentagonu byla vypuštěna verze, že MLP junty jsou sabotována, pak „druhotně sabotovány“ – Americká extravagantní hypotéza, která nepotřebuje žádné komentáře.

O letecké základně v Rumunsku generálmajor John O’Connor, velitel US Air Force, řekl: „To je pro nás ideální místo, pokud jde o možnosti.“

Již je postavěno 85 domů na US základně MK, říká O’Connor. Tam může pracovat 1500 lidí. Infrastruktura se má rozšířen ubytování 2000 tranzitních vojáků a 400 vojenských velitelů k řízení operací. „Základna je vytvořen především pro převoz vojáků vracejících se z Afghánistánu, pro přistávání a vzlet velkého nákladního letadla C 17.

Překlad Google, jazyková úprava

Bavor podpis_rex

Příspěvek byl publikován v rubrice Přejaté se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

25 reakcí na LETADLA KTERÁ BOMBARDOVALA DONĚCK VZLÉTLA ZE ZÁKLADEN NATO V RUMUNSKU

 1. Jethro napsal:

  Už jsem tuto informaci někde četl – údajně na nějakém webu s možností sledování letového provozu nějací hoši, co se tím jako hobby zabývají, zjistili totéž.
  Jen mi není jasné, že by o tom Rus nevěděl, když to údajně dokáže zjistit i amatér na webu.
  O Amíkovi si nedělám iluze. ten patrně ví a patrně i rozkazuje a schvaluje. A lže. Čemu nerozumím, je proč s tím nejde Rus ven. Možná je lepší použít tento fakt pro zákulisní vyjednávání. Proč tím krmit veřejnost… Nakonec nejde o veřejnost a mrtvé civilisty, ale o velmocenské hrátky.

  V hlavě mi leží jedna aktuální, patrně cynická otázka: jaký je rozdíl mezi vraždou amerického novináře na videu a humanitárním zabitím civilního osmdesátiletého teroristy rachejtlí někde na východní Ukrajině? A jaký rozdíl je mezi tímto a zabitím nějaké skupiny (civilních) teroristů bombou někde v Gaze – třeba manželky a dítěte šéfa Hamasu?
  Možná, je to v tom, že tu jednu smrt jsme viděli (i když já ne, na to nemám žaludek) na videu a ty stovky jiných tak nějak nevidíme…
  Existuje nějaké „čistější“ zabíjení civilů ve jménu něčeho a „špinavější“? Jak se to pozná? Je to dáno existencí videa?

  To se mi líbí

  • Petrpavel napsal:

   Celkem srozumitelně to vyjádřil, asi nesprávně pozvaný, arabista-expert včera v Událostech komentářích : takových videí vražd je na internetu mnoho, desítky, tisíce, nevím kolik, ale na tomto jednom (o kterém se samozřejmě na ČT bavili) šlo o Američana …

   To se mi líbí

  • oh napsal:

   S existencí videa to nesouvisí. Je to křišťálově čistý příklad aplikace Kaliho logiky a rozlišování dobrých a zlých skutků, jen nejde o kradení krav, ale o zabíjení…
   No a proč s tím nejde Rus ven – k čemu by mu to bylo dobré? Když to rumunská vláda povolila, (nebo se rozhodla koukat stranou) tak to nezruší jen proto, že to vyšlo na veřejnost.
   Mezitím Kyjev bude pilně nacházet ruskou vojenskou techniku na Ukrajině, i kdyby si jí měl vymyslet :
   http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/100542-prvni-dukaz-o-zapojeni-ruska-do-konfliktu-na-ukrajine/
   a bude ochotné analytiky, jako KáDéčko z BL, zaplavovat články, které přímou ruskou účast sugerují stejně účinně, ale méně nápadně.
   http://www.blisty.cz/art/74404.html

   To se mi líbí

  • Cech napsal:

   To zásadní co může být příčinou proč je tentokrát pomoc NATO pro Kyjevskou vládu velmi účinná, je to že pokud se sestřel letounů zdaří, tak je to až po vybombardování pečlivě vybraného objektu občanské vybavenosti.
   Důvodů proč NATO raději zvolilo vlastní piloty a působení z Rumunska je hned několik vzpomenu pouze dva.
   a) Koordinace při útoku na zadaný objekt pomocí Boeing E-3 Sentry zvládne nejlépe proškolený pilot z NATO.
   b) U Poláka nebo jiného pilota NATO je mnohem větší jistota, že svůj úkol splní bez zbytečného emočního vzplanutí.
   Proto dle mého mínění, je působení ze základny v Rumunsku celkem logické.

   To se mi líbí

 2. Rosťa napsal:

  Když se zabíjí humanitárně, tak je to právně čistější a na množství mrtvých nezáleží. Venca Letiště by to vysvětlil určitě líp, ale smysl by to mělo stejný.

  To se mi líbí

 3. Petrpavel napsal:

  Bavore, těmto dvěma se taky nelíbí „protideflační“ opatření ČNB. Asi jsou to taky takoví ekonomičtí neználkové jako my … 🙂
  http://www.halonoviny.cz/articles/view/27972932

  To se mi líbí

 4. Občan napsal:

  Jak Zeleného moc nemusím, tak tohle zanalyzoval dobře:
  http://blog.aktualne.cz/blogy/milan-zeleny.php?itemid=23532

  A přidám perličku z „Baktuálně“:
  „…Kyjev tvrdí, že se na východě Ukrajiny zmocnil dvou bojových vozidel ruské armády.
  Patří divizi, kterou ruská armáda na Ukrajinu přepravila letecky, informoval podle agentury AFP mluvčí ukrajinské bezpečnostní rady Andrij Lysenko.
  „V bojích u Luhanska ukrajinští vojáci zachytili dvě obrněná vozidla z divize přepravené letecky z ruského Pskova. Ve vozidlech se našla sada dokumentů: řidičské průkazy a vojenské dokumenty,“ řekl Lysenko. Bezprostředně však důkazy nepředložil…“

  Jen pro upřesnění dodám, že Pskov se nachází u hranice s Estonskem, takže na Donbas to je odtamtud cca 1000 km vzdušnou čarou, s „nábližkou“ přes Rusko pak cca 1500 km.

  To se mi líbí

  • oh napsal:

   Bodejť by nějaké důkazy předložil. Nejdřív je musí SBU vyrobit a fiškusům z padělatelského asi nezasychá dost rychle inkoust na razítka.

   To se mi líbí

  • Petrpavel napsal:

   Mnoho dobrých postřehů Zeleného.
   Kouzelná je věta “ …Čeští politici nyní hledají nová odbytiště pro podnikatele – zamyslete se nad touto větou – a představte si Tomáše Baťu – jak mu Beneš hledá odbytiště. ..“ . Opravdu už jsme si zvykli mnoha a mnoha hloupostem se nevysmát, ale brát je vážně …

   To se mi líbí

   • Občan napsal:

    Masaryk s Benešem mu odbytišťata nemuseli hledat, protože mu je poskytli via státní zakázky pro armádu a zcela vyjímečné právní a daňové podmínky rovnou v Československu.
    Kdo si tu famílii jakkoli idealizuje, je naivní trouba; protože to byli zcela bezskrupulosní oligarchové a nic víc

    Takže v tomto ohledu je Zelený vedle jak ta jedle..

    To se mi líbí

    • moskyt napsal:

     Na čempak asi založili své bohatství? Na botičkách…pro armádu R-U, ČSR a Třetí říše.

     To se mi líbí

     • Petrpavel napsal:

      Chcete mi brát i poslední zbytky iluzí? Pozvedli kraj? Zaměstnali a ubytovali lidi?
      A především: meritem mé připomínky byla nesmyslná představa jak nikoli Baťa a jeho lidé, ale Beneš, jim hledá odbytiště v zahraničí… Nebo snad on sám doložitelně opravdu hledal?

      To se mi líbí

 5. K-k. napsal:

  OT: Pabe Bavore, poštovský panáček je už na cestě… 😉

  To se mi líbí

 6. tata napsal:

  toto mi přišlo na meil od olina………..

  Zděšení a šok ve FEDu: Německo potichu plánuje vstup do sdružení BRICS, které ovládá Rusko!

  Obrovská rána, jako když spadne kredenc. Tak by se dalo charakterizovat naprosto šokující prohlášení, které oznámil finanční analytik Jim Willie . Německo plánuje vstup do sdružení BRICS! A právě snaha Německa o vstup do skupiny ekonomického bloku „zlých a silně proti-dolarových a proti-amerických zemí“ způsobil, že USA skrze své tajné služby začaly špehovat německou kancléřku a její spolupracovníky. Nyní se ukazuje, že tragédie letu MH17 možná nakonec má ještě i jiný rozměr, ani ne tak nasměrovaný na rozpoutání války s Ruskem, ale prostě jenom k rozeštvání Ruska s významnými evropskými zeměmi a zejm&eac ute;na Německem. Už včera Putin upozornil amerického prezidenta, když mu na dálku přes média vzkázal, že se Washingtonu nepodaří vrazit klín mezi Rusko a Evropu.

  [FOTO] Angela Merkel ukazuje novinářům telefon, který jí NSA odposlouchávala…

  Podle všeho to prý vypadá, pokračuje analytik, že Německo naprosto bezprecedentně chce asistovat Rusku ve vykopnutí print-dolaru ze světových trhů. Německo hledá politický a finanční rámec, jak to udělat, aby se Německo mohlo ke skupině BRICS přidat. Tržní potenciál celého sdružení je připravený na obrovský růst. Všichni členové BRICS představují gigantické nenasycené trhy, které jsou hladové po nových technologiích, jsou to trhy, které jsou dostatečně nerozvinuté ve vybraných oblastech, jsou to země, kde je obrovský převis poptávky po investicích do reálných projektů fyzické a nikoliv virtuální ekonomiky. To je přesně to, co Německo potřebuje pro sv ůj udržitelný ekonomický růst.

  Pryč od volného trhu s USA, vstříc obchodům s BRICS

  A pozor, Německo je lídr! Za Německem dříve či později půjde do BRICS celá Evropa. Protože představa společného trhu EU spolu s BRICS je pro Německo totiž alternativou k velice nepopulární a právě teď projednávané zóně volného trans-atlantického trhu v EU parlamentu! Chápete, o co se tu hraje? Merkelová si dost možná zahrává s myšlenkou kopnout „černého náčelníka“ za mořem do zadku, dát mu košem a místo volné zóny trans-atlantického obchodu s USA, na které by Německo a EU drasticky tratilo a USA naopak vydělávaly, raději vytvořit zónu volného trhu s Ruskem, Čínou, Brazílií, Indií a Jihoafrickou republikou. To je šok, naprostá nu kleární bomba na finančních trzích, tohle nemá obdoby.

  [POSTER] BRICS je v současnosti největší zóna volného obchodu na světě

  Nyní už dává smysl, proč byla Merkelová tak intenzívně sledovaná ze strany NSA, už dává smysl, proč to narafičené sestřelení letadla na Ukrajině, které by se hodilo na Rusy a které mělo pomoci vrazit klín mezi Kreml a Bundestag. Najednou se ukazuje, že obětování nevinných cestujících z letu MH17 mělo pomoci záchraně mrzkého amerického print-dolaru, záchraně trans-atlantické dohody volného trhu a mělo zabránit Německu vstoupit do skupiny BRICS.

  USA jsou jako zloděj mezi slušnými obchodníky

  Putin rozjel v rámci skupiny obrovské manévry na odklonění obchodu celého sdružení od dolaru a nastartoval změny vedoucí k odproštění se od západních bankovních systémů. BRICS založilo novou světovou rozvojovou banku [2], jakožto konkurenta FEDem ovládané Světové rozvojové banky. Putin rozjel v Rusku a nyní i v rámci celé skupiny také nový systém platebních karet, konkurence a náhrada Američany a Brity ovládaných systémů VISA, Master Card, American Express a několika dalších. BRICS se rozhodl vytvořit i vlastní oddělenou páteřní síť internetu [3]. Není divu, že vrcholový americký diplomat prohlásil, že Rusko zradilo Nový světov&ya cute; řád [4].

  [VIDEO] Zasedání BRICS v Sao Paulu, Merkelová se s Putinem při fotbalovém šampionátu také sešla…

  Amerika de facto tlačí Německo do bezvýchodné pozice. Tlačí Německo do sankcí prot Rusku, které poškozují tisíce německých firem. Tyto firmy tlačí na Merkelovou a vyhrožují jí, že pokud se nepostaví USA na odpor na ochranu německého průmyslu, může jako kancléřka skončit. Merkelová je v obrovském lisu mezi tlakem Bílého domu a tlakem německého průmyslu a odborů. Jak je ale zřejmé, nakonec bude košile bližší než kabát a Merkelová se bude muset podvolit německému průmyslu a odkopnout zájmy USA do rohu. Každá další sankce proti Rusku ohrožuje Merkelovou v jejím kancléřském křesle. Nemůže jít donekonečna proti zájmům vlastní země. USA se ji však budou snažit dohnat dost možná i k sebevraždě nebo k rezignaci. USA můžou pádem dolaru v Evropě ztratit vše. Proto si troufám tvrdit, že USA ve svých komplotech a „false flag“ operacích v nasledujících měsících ještě přitvrdí, aby Merkelovou přivedly k rozumu (anebo jí o rozum připravily…).

  Moje rada na závěr? Dávat si bacha v následujících měsících na veřejných prostranstvích, v metru, nelétat letadly ani nejezdit vlaky či loděmi. Američané zajisté přichystají nějakou další masovou vraždu civilistů, ze které obviní Rusko nebo Putina, ovšem nedivil bych se, že zvolí i nějaký diskreditační útok na samotnou Merkelovou, když zjistí, že s ní nepohnou.

  To se mi líbí

 7. tata napsal:

  otázka je jestli to není kachna

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.