Neprojdou! – No pasarán! (Propaganda nebo skutečnost?)


ungarn

Interbrigády bojují za Doněck

V Doněcku se objevil zajímavý trend, který média nezmiňují. Do oblasti přicházejí cizinci, kteří se snaží vytvořit mezinárodní brigády v analogii se španělskými mezinárodními brigádami.
Nicméně osvětlení událostí bylo jen předehrou. Později vyšlo najevo, že občané  Polské republiky se v Doněcku aktivně snaží tvořit brigády pro boj proti juntě na straně armády DNR. Zcela přirozeně, vždyť ne všem Evropanům vyhovují tzv. „evropské hodnoty“, a tím spíše Americké. V současné době není možné vytvořit absolutní informační vakuum. Ano, můžete se vyfotit s „bandity“ z DNR, ale podle  stále více přesvědčivých důkazů, že akce junty jsou pouze represivní, stává se  reálné situace stále očividbější. Kromě toho navíc v Evropské unii znjí skutečnou tvář junty a jejích podřízených.Takže, Marine Le Pen, vůdkyně krajně pravicové Národní fronty ve Francii charakterizovala příznivce současné nelegitimní vlády za  „nekulturní a divokého tlupy narkomanů, bezdomovci a prostitutkami, žíznících po krvi“ …
Pokud junta nezastaví represivní akce na území  Doněcka a Luganska, velmi brzy se tenké proudy dobrovolníků, přecházejících přes hranice, aby vstoupili do řad armád DNR a LNR, stanou řekami mezinárodních brigád. Například v Maďarsku již běží nábor dobrovolníků k boji za svobodu Nového Ruska. Foto je právě z Maďarsku, kde se teď tvoří první jednotky, které mají být odeslány do Doněcku. Maďaři uznáváni jako specialisté na  boj v malých skupinách. Takže represivní vojska Kyjevské junty se musí připravit na krvavé bitvy.

Yu.Poroh
Central News Agency Novorossia
Novorus.info

———————————————————————————-

A písnička pro tento den 

Bavor podpis_rex

Příspěvek byl publikován v rubrice Přejaté se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

12 reakcí na Neprojdou! – No pasarán! (Propaganda nebo skutečnost?)

 1. Cech napsal:

  Ne ono použití zahraničních specialistů nasazených v boji proti separatistům, bohužel nyní již vyžaduje výrobu nějakého toho guláše.
  http://www.blesk.cz/galerie/zpravy-krize-na-ukrajine/348494/prorusti-rebelove-na-ukrajine-zajali-jsme-ceske-zoldaky?foto=0
  Protože situace se i nadále komplikuje a Blitzkrieg proti Rusům nikdy neslavil velký úspěch, je nápad hrát si na Španělsko opravdu vynikající.
  V opačném případě by embargované dodávky používané Kyjevskou národní gardou( „mezinárodními“ specialisty) byly nediskutovatelné a představovaly překážku při znovuzískání celé Ukrajiny „Kyjevskou“ vládou.
  Protože řada specielních a velice účinných prostředků boje proti nezákonným proruským ozbrojencům, vyžaduje zaškolení a to zase vyžaduje čas, proto je nutné vyrobit mediální guláš.Jinak je tréměř nemožné posvětit přímé zapojení do bojů včleněných zahraničních jednotek na potlačení proruských separatistů.
  Cílem výroby Španělska v Doněcké a Luhanské oblasti je separovat povstalecké skupiny(je jich asi 9) a odtrhnout je od místního obyvatelstva.Naprosto neprodyšně uzavřít jednotlivé oblasti od Ruska a cíleným tlakem eliminovat všechny proruské bojovníky(prostě je naprosto a bezvýhradně vyvraždit).
  Potom již bude místní obyvatelstvo bez ochrany a zahraniční specialisté pomohou navrácení výše jmenovaných oblastí Ukrajinskému vedení.
  Pokud nebude brána proruskými separatisty přítomnost zahraničních vojenských specialistů na úzení Ukrajiny, jako něco na co se nevztahuje jednání se zajatci,bude přítomnost těchto specialistů přisouvaných na Ukrajinu narůstat geometrickou řadou, dokud Kyjevská národní garda nezvítězí.

  To se mi líbí

 2. moskyt napsal:

  Poslanci se rozhodli předložit zákon o vytvoření svobodné ekonomické zóny na Krymu a v Sevastopolu. Chtějí stimulovat jejich ekonomický rozvoj. Zákon má plnou podporu a bude přijat. Celkem zajímavá zpráva, kdyby….se to neodehrálo v Ukr. parlamentu. Potom maně člověka napadá, jestli by je neměl ten človíček v tísni urychleně letecky přepravit k ošetření do nějakého našeho špičkového ústavu. Napadá mne, že by byly vhodné Bohnice, Dobřany, Beřkovice anebo špičkový ústav prof. Chocholouška. 🙂 http://business.vesti.ua/55612-nardepy-predlozhili-sozdat-svobodnuju-jekonomicheskuju-zonu-v-krymu

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   V Ukrajinském parlamentu padají různé zajímavé návrhy. K dokonalosti jim chybí jediné.Mají asi půlroční zpoždění a dnes o ně dotčená území nemají zájem

   To se mi líbí

   • Cech napsal:

    Ba né pane bavore V. jak funguje ve skutečnosti právě nyní ppoužívaná panem Babišem metoda – > loop
    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Casopis-odhaluje-dalsi-fakta-o-Andreji-Babisovi-a-StB-Slo-pry-i-o-syna-expremiera-322404
    Je to sice pouze z malých Slovenských poměrů.
    No bohužel tato metoda, je základ současné národní taktiky, jak prodat NEJEN „našeho“ Andreje Babiše volyčům v Česku.

    To se mi líbí

     • Cech napsal:

      No nechce se mi vypisovat ten dlouhý seznam :
      Seznam členů Rady vlády pro udržitelný rozvoj stav k 30.listopadu 2013
      Jméno Funkce, reprezentovaná instituce Funkce v Radě Členství ve výborech, koma ps
      Ing. Jiří Rusnok sedící v ČNB člen
      Mgr. Tomáš Jan Podivínský
      Ing. František Koníček
      Doc. Ing. Jiří Cienciala
      RNDr. Libor Ambrozek
      PhDr. Robert Ledvinka
      Ing. Zuzana Drhová, Ph.D. v
      Ing. Václav Hlaváček, CSc.
      RNDr. Jiří Mach
      Ing. Michal Janeba
      Mgr. Pavel Kafka
      Ing. Ladislav Němec
      PhDr. Miroslava Kopicová
      Mgr. Vojtěch Kotecký
      Prof. RNDr. Bedřich Moldan,
      Bc. Roman Onderka, MBA
      PhDr. Ivan Rynda
      Ing. Luděk Sosna, Ph.D.
      MUDr. Radim Šrám, DrSc.
      MUDr. Alena Šteflová
      Ing. Jaroslav Šulc, CSc.
      Ing. Petr Švec
      MUDr. Vladimír Valenta, Ph.D.
      prof. Ing. Iva Ritchelová, CSc. P
      Ing. Josef Zbořil
      Ing. Tomáš Zídek
      Mgr. Jiří Zimola
      Právě proto bude zasedat tato rada a rozhodne o dalším postupu koruny v rámci Singerova programu.
      Tak jak prohlásil „náš“ Dienstbier, je opravdu jen nutné vydržet ten okamžik, než se celé Rusko položí.

      To se mi líbí

  • Cech napsal:

   Samotný základ Ukrajinské krize je v něčem úplně jiném :
   Washington už nemá za to, že jaderná válka nemůže mít vítěze. Naopak má za to, že tuto válku lze vyhrát, nic víc, nic méně.

   http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/p-c-roberts-vladni-budovy-ve-washingtonu-obsadil-dabel
   Proto je realizován tento zastírací manévr na Ukrajině, protože nyní je třeba čas na dobudování sil pro rakety s doletem pod 12 minut.
   Americký antibalistický raketový štít následně všechny ruské rakety pochytá už na začátku jejich dráhy, a na území USA se nedostane ani jediná.
   Proto je třeba Ukrajinu držet tak cca.1/2 roku no a potom již Putin podle připraveného plánu stáhne ocas a nebo také ne.

   Jiná otázka zní pokud nebude chtít nést zodpovědnost za svůj osud(nebude chtít stáhnout ocas), jak to definovala Angela Dorothea Kazmierczak, to je ta otázka, kterou nyní řeší Washington.
   Protože nyní musí donutit jak Rusko, tak Čínu k onomu prvnímu raketovému úderu,jinak jsou mu ta stanoviště na území Polska k ho… .

   To se mi líbí

 3. Cech napsal:

  Je to sice OT ale jak vzniká separatistické hnutí v Česku :
  http://www.novinky.cz/krimi/338782-sedm-advokatnich-celebrit-zalozilo-unii-obhajcu-cr.html

  To se mi líbí

  • rybářka napsal:

   Sedm advokátních celebrit ? Krutí brko, to je ale matroš, co ? No tak ať žijí všechny ty podivné privatizace, státní zakázky, neuvěřitelné využití evropských peněz, všechny ty kauzy trafikantů. Únie advokátních celebrit zařídí, že politická maškaráda se ještě na chvílku nadechne…

   To se mi líbí

 4. jaa napsal:

  Nevím jestli jsou Interbrigády to pravé ořechové a že je nutno nad nimi jásat.
  NO PASARAN – je jen omluva či výmluva na spousty mrtvých. Nutno si uvědomit, že de fakto platilo HEMOS PASADO. A já mám obavy že by se vše mohlo opakovat…A vzhledem k tomu jak moc se chtějí amíci dostat k ruskému bohatství…. je to jen zavádějící a důkaz že všeho se dá zneužít . Když se chce. .

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.