Světlo na konci tunelu s moskytovým doplněním


S ohledem na poslední rozpočtové škrty bylo světlo na konci tunelu zhasnuto

S ohledem na poslední rozpočtové škrty bylo světlo na konci tunelu zhasnuto

A moskyt to doplnil takto:

Americký sen je v ... (ano, až tam)

Americký sen je v … (ano, až tam)

Hezký den přeje

Bavor podpis

Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

61 reakcí na Světlo na konci tunelu s moskytovým doplněním

 1. Strejda Olin napsal:

  U nás vidí světlo na konci tunelu jen sjetej Bystrozraký.

  To se mi líbí

 2. Občan napsal:

  Ministr financí při pátečním breefingu oznámil, že vzápětí poté, co bylo světlo zhasnuto, odcizil neznámý pachatel žárovku, vypínač i kablík.
  Rada ekonomických ministrů se na naléhavé schůzce, svolané bezprostředně po tomto incidentu, usnesla, že světlo již nebude obnoveno.

  To se mi líbí

  • Cech napsal:

   Sv. Tomáš Akvinský definuje naději jako očekávání věci budoucí, dobré, nesnadno dosažitelné, ale možné.
   Mám k Vám úctu a to z důvodu Vašeho nesmlouvavého boje s obchodníkem s nadějí na kose,opravdu každou neděli je to na zvláštní ocenění, pro někoho kdo se snaží zarazit tento výnosný kšeft pana trabanta.
   Tak jak např v 70.letech se objevily přístroje biorezonanční, například BICOM, vycházející z představy o existenci vibrující bioenergie.
   Patologické vibrace se detekují, invertují v léčivé, pak se pustí zpátky do organismu, a tím chorobu vyléčí.
   Ještě modernější jsou přístroje využívající informační teorii Toma Stoniera z 80. let, podle které, je organismus a vlastně celý vesmír řízen informacemi.
   Z jednoho bodu na povrchu lidského těla sonda získává informace o úplně celém organismu a všech jeho chorobách.
   Příkladem je přístroj Salvia, diagnostické jádro detoxikační medicíny MUDr. Josefa Jonáše atd..
   Výroba naděje, která by byla člověkem vnímanou možností neboli šancí pokroku možných výsledků ve zdánlivě neznámé nebo příležitostně fiktivně předem vyrobené neřešitelné situaci, která následně umožní vytvářet víru v pozitivní výsledek událostí a situací v životě člověka to je obchodní artikl managerů a obchodníků s nadějí.
   Stejně jak frekvence vysoce „sofistikovaných“, nově vymýšlených a nabízených přístrojů celostní medicíny se zvyšuje stejně tak exponenciálně narůstá i snaha církve přesvědčít postiženého občana, že právě ten přístroj nebo ta víra je jeho jedinou nadějí.
   Všechny tyto zázračné přístroje a „managerské trabantovy církevní myšlenky“ mají společný problém, který spočívá v tom, že udávané principy jejich působení jsou v rozporu s poznatky fyziky,lékařské vědy a dějinného společenského pokroku.
   Proto marketing v obou případech vždy tvrdí,že naděje vyžaduje určitou houževnatost a víru, že vše dobře dopadne i přes vnímané problémy.
   Děkuji za Vaši výdrž občane.
   Protože vyhrát nad obchodníky s nadějí je téměř nemožné,vzhedem k tomu jaké v tom jsou obrovské peníze.

   To se mi líbí

   • Občan napsal:

    Děkuji, pane Cechu. Vašeho ocenění si vážím.

    Jak se to má s nadějí v lidském životě, to je
    a) velmi relativní
    b) velmi variabilní
    c) obrovsky osobní
    d) ale stále platí, že dokud nejde o život, jde o houno; a zbytek se uvidí
    Proto se nepřestávám divit, jak mnoho lidí je ochotno oddávat se falešným nadějím. S prohlubující se krizí jako by jich ještě přibývalo, přičemž by jeden očekával spíš přírůstek lidí stojících oběma nohama pevně na zemi.

    Někdy je hodně těžké napočítat do deseti a s napětím čekat, jestli ty saze už bouchnou a nebo ještě ne 🙂
    Zajímavé je pro mne zjištění, že i mezi inteligentními lidmi jdou věcné argumenty ve věcech slepé víry často úplně stranou a marketing vyhrává na celé čáře. Což se netýká (jen) náboženství, ale hlavně obecně sociologických problematik. A protože mám teď nadbytek času i důvodů pro studium, věnuji se tomu trošku víc a bez iluzí.

    To se mi líbí

    • K-k. napsal:

     jenže je to strašlivě těžké, ztratit víru (v něco, nemyslím jen tu v Boha) a naplno si uvědomit, že naděje, pokud vůbec je, je mizivá. A tak si lidi pěstujou víru, nebo naději v to, že (třeba) existuje nějaký zázračný prostředek, který je vyléčí, zbaví ekonomických starostí – nebo čehokoliv jiného, co je pro člověka k neunesení…

     To se mi líbí

     • Občan napsal:

      Je, zažil jsem to. Doslova to fyzicky bolí.
      Jenže když jsem se oklepal, zjistil jsem, že stojím oběma nohama pevně na zemi a jsem o dost volnější než předtím (myslím tím myšlenkově a volně). Je to sice nepřenosné, ale ten nově získaný nadhled fakt stojí za to 🙂

      Tím ale nikomu nechci doporučovat, aby se oprostil snění nebo doufání; to ani náhodou. Snění a doufání je nutné pro to, aby člověk vůbec pokračoval, aby si to nehodil hned.
      Měl jsem tím na mysli spíš takovou tu bezpečnostní záklopku, jakou mají např. střídmí konzumenti alkoholu. Nepopouštět snění a doufání ty opratě raconalismu moc.

      To se mi líbí

     • Petrpavel napsal:

      Taky to tak podobně jako Občan cítím. Už jsem překročil ten bod, kdy člověk věří že může (či dokonce že „se“) může něco změnit k lepšímu. Učím se myslet na sebe, na svou rodinu, a koukám : ono je to vlastně dobrý, ba výborný! Jen zbývá ten egoismus a nezájem o věci věřejné přivést k dokonalosti – zatím se daří jenom v krásných krátkých chvilkách. Ale směr už jsem, donucen okolnostmni, nastavil …

      To se mi líbí

    • aztli napsal:

     Dobrý den , to znamená , že teoretický teolog řečený Trabant je tedy opravdu podnikatelem v sociálních službách ? Od první chvíle jsem myslil , že to činí dobrovolně a nezištně .
     Ale pak mi nesedělo , jak pořád tvrdí , že na „vysvětlování“ nemá čas . To by zase spíš odpovídalo „podnikateli“ . Tak proto nemůže být „nějaký“ potu(te)lný učitel .
     Také se musím smát, když si vzpomenu , jak mne občas osloví jehovisti , vždycky mne oslovují , když jsem venku a něco dělám třeba na autě a já nemohu od rozdělané práce odejít a tak mám jako vedlejší efekt též „kázání“ a tak pravili , že Jehova je pomalý v hněvu a rychlý v naslouchání , tak když čtu, kterak se vyjadřuje podnikající teolog Trabant potom vidím, že místo argumentů „nemá čas“ a stupňuje hněv, tedy je rychlý v hněvu a pomalý k naslouchání , přesný opak toho , co adoruje , takže se vždycky a nejen já , nasměji .

     To se mi líbí

 3. Anonymní napsal:

  🙂

  To se mi líbí

 4. Lex napsal:

  Oline,
  s tím světlem na konci tunelu jde také o „optiku“, úhel pohledu optimisty a pesimisty. Jako když tihle dva šli tunelem a najednou v dálce konečně uvdiděli světlo. Ten optimista si říká – konečně už konec tunelu. Pesimista si říká – bože, ještě tak daleko. No a mašinfíra toho rychlíku, od něhož světlo pocházelo si říká – tohle neubrzdím. Jestli ti dva magoři neslezou z kolejí, tak je rozšmelcuju.
  Obávám se, jestli to s tím „naším“ světlem není podobné.

  To se mi líbí

  • Petrpavel napsal:

   Je ! Ten rychlík je nejen neubrzditelý, ale naopak zrychluje. Ví, že jeho čas došel a za chvilku už nepojede, tak ještě musí ukázat svou sílu.

   To se mi líbí

 5. Petrpavel napsal:

  Tak mi včera při obědě (jinak si Moravce nepouštím) na OVM taxikář Kubice sdělil, že oznámení o bagatelních trestních činech (třeba když vám ukradnou měděné okapy, kolo, vykradou auto – prostě drobnosti, jak pro koho že?…) bude Policie registrovat jen v případě, že bude znám pachatel. Jinak je to prý jen zbytečné papírování, když stejně pachatele neznají a nechytnou.
  Co dodat? Skvělý nápad! Víte, jak klesne statisticky počet trestných činů a jak stoupne objasněnost?

  To se mi líbí

 6. Rosťa napsal:

  Na konci každého tunelu už není světlo, ale úplatek. Doba pokročila a po staru se žít nedá. Kupředu pravá.

  To se mi líbí

 7. Občan napsal:

  Světélko na konci tunelu?
  Cha…
  Světéllko zhasnuto, hejblata ukradena a tuenl na konci bytelně zazděn. Přičemž rozjetému rychlíku definitivně selhaly brzdy.

  A proč?
  Protože zlatá Vesecká.
  Právě se potvrdilo, že Bradáčová je přesně to, co jsem si o ní myslel (a psal) od prvního okamžiku kdy se objevila na scéně. Že celá Bradáčová stojí a padá s „kauzou“ Rath, že ukájí své nezřízené amibce, že celá „kauza“ je jen hromada sraček od prvního okmažiku, že se jí to rozpadlo pod rukama a že tahle ambiciozní sekernice půjde při obraně sesle klidně i přes mrtvoly.

  Právě byl totiž „odstoupen“ ředitel finanční kriminálky, červ Červíček blekotal, až z toho byl skoro na omdlení, Martinec odmítl cokoli říci a politici mlčí jako hroby.

  Zlatá Vesecká…

  To se mi líbí

 8. moskyt napsal:

  Dnes jsem četl: V podmínkách tržní ekonomiky nelze zvítězit nad korupcí. Halasnými kauzami elita odpoutává společnost od boje za sociální spravedlnost . ÚSTRk, Julínek, Bradáčová versus Martinec, TOP a STAN (taktika po vypršení smlouvy), tanečky ČSSD na a po sjezdu o tom až vyhrají volby tak s kým že budou panovat. Nejsou to kolečka nějakého strojku, který se nám skládá před očima a my všichni koukáme jako, s prominutím, bulíci? A k p. doktorce Bradáčové? Tady v Ústí na soudu měla dost „pomlouvačů“, kteří, už dříve říkali, že je schopná jít bezohledně za svým a udělat to co právě dělá. A doktor Rath? To měl být pro ni pouhý výtah nahoru. Nějak se to holce zauzlovává.

  To se mi líbí

 9. věra napsal:

  OT – večer bude v Hydeparku paní (vlastně asi slečna) Švihlíková..

  To se mi líbí

 10. Strejda Olin napsal:

  Přemýšlím, čím bych k této akademické diskusi přispěl. Třeba tímto: V téhle zemi se ve střízlivém stavu nedá žít 🙂

  To se mi líbí

  • Anonymní napsal:

   Je po 17. hodině, takže konzumace je již společensky přijatelná. Co si dáme? 😀

   To se mi líbí

   • Lex napsal:

    V Penny dneska měli Jelínkovu slivovici za 199 půl litru. To je cena jako skotská. Ale na rozdíl od whisky – slivovice – kudy teče, tudy léčí. I když já i tu whisky, burbon, koňak a brandy. V čaji s paničkou místo sirupu (my jsme ještě mezi vyjmenovanými slovy po „s“ měli také „syrup“ a „syrob“) ten plzeňský výdobytek – ne titul hokejistů, ale „PRAVÝ TUZEMSKÝ“!
    Apropós, nevíte někdo, jak se jmenují ty rakouské splašky, které kdysi prodávali jako „Inländer Rum“?

    To se mi líbí

    • moskyt napsal:

     No a v Albertu mají Русский Стандарт , vyrobený údajně podle Mendělejova receptu za 229.- Kč. No nekupte to, když před tím stál 389,-Kč.

     To se mi líbí

  • moskyt napsal:

   No a já pošlu panu Bavorovi do obrazárny pár obrázků. Třeba se budou líbit.

   To se mi líbí

  • Minorita napsal:

   :-))) Hezké motto :-))) … Ale pokud si člověk nepálí sám či nepije pouze pivo , velkoryse podporuje především výrobce „černého lihu“ ( nedělejme si iluze o jakémkoli řešení tohoto problému , viz http://www.parlamentnilisty.cz/rss/zpravy/Zbidacene-Cesko-mocni-zbohatlici-Nebojacna-novinarka-Lorencova-na-scene-269305 ) + nápojů všelikých … 🙂 a pak také jistého nejgeniálnějšího ministra sluneční soustavy, galaxie a přilehlého vesmíru …
   Kdysi se říkálo: Hanba vystřízlivět , nicméně si myslím, že to, co se děje dnes, nikoho nenapadlo ani v tom nejčernějším snu … 🙂 …

   To se mi líbí

 11. Bavor V. napsal:

  Oznamuji slavnostně , že na počest dnešního dne Země jsem slavnostně vyjel se sekačkou a posekal první kus svého trávníčku. Musel jsem těm klíšťatům nějak zkomplikovat život.

  To se mi líbí

  • moskyt napsal:

   Byl jsem u stánku pro noviny a paní tam měla venku psa, ze kterého od rána sebrala pět klíšťat. Pane Bavore a sekal jste loňskou nebo letošní trávu?

   To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    Sekal jsem travičku čerstvoučkou, jen se napást. 😉

    To se mi líbí

    • moskyt napsal:

     Takže neprášilo.

     To se mi líbí

     • Bavor V. napsal:

      U mne nemá co prášit. Klíšťatům a slimákům se musí udělat to správné životní prostředí. Skoroceloročně

      To se mi líbí

      • moskyt napsal:

       Jak tak koukám z okna u nás ještě hnědá na trávníku převládá nad zelenou. Ale se jinak jaro snaží, předevčírem mi rozzářilo pod oknem forsytie (to čemu se obecně říká zlatý déšť) a že ne to všechno najednou. Takže se objevili jiřičky, rozkvetly sněženky i modřence a fialky, a také začínají pučet jírovce. No pomalu už bude květen a v roce 1945 „Nikdy nekvetly šeříky tak krásně,“ jak nazval svou knihu historik Jan Galandauer. A já jsem zvědavý jestli pokvetou šeříky ve stejný čas jako tehdy. A to žiji v nadmořské výšce pouhých 285 n.m.

       To se mi líbí

 12. Lex napsal:

  Fakt nevím, co si o mlze Bradáčová/Martinec myslet (vlastně ani se nepokouším informace shánět, oba jsou mi u pr…., nevěřím ani jednomu z nich). Ale nějak se mi stále vrací na mysl heslo – „Mouřenín splnil svou roli, mouřenín musí jít“.
  Ale už 18.4. jsem si udělal takový testík – svou komunikaci s ředitelkou tiskového odboru ÚOOÚ jsem tu už před časem zveřejnil.
  Tak toho 18.4. jsem spáchal tenhle „zločin“

  „Vážená paní

  Mgr. Lenka B r a d á č o v á
  vrchní státní zástupkyně v Praze

  Vážená paní vrchní státní zástupkyně,

  dovolte, abych Vám, bez dalšího širšího komentáře přeposlal mou e-mailovou korespondenci s ředitelkou tiskového odboru Úřadu na ochranu osobních údajů paní PhDr. Hanou Štěpánkovou ve věci derivátních důsledků rozhodnutí „Úřadu“ o neoprávněném nakládání s osobními údaji občanů ve spojitosti s tzv.“ sKartou“ na Ministerstvu práce a sociálních věcí.
  Od původní, v mém chápání poněkud arogantní odpovědi, až po závěrečnou informaci ze dne 15.4.2013. Myslím, že meritum záležitosti další komentář skutečně nepotřebuje.

  Proč se však obracím na Vás?

  Trestní řád ve svém ustanovení § 8 odst.1 věta druhá samozřejmě hovoří v obecných pojmech o státním zástupci nebo policejních orgánech, formálně by tedy mělo být vše v pořádku. Nicméně, stěží si dokážu představit, že by subjektem komunikace ústředního orgánu státní správy, jakým ÚOOÚ přirozeně je, měl v podobných případech být policejní orgán na okresní úrovni či dokonce jen konkrétní osoba činná v takovém policejním orgánu.
  Nehodlám z tohoto případu dovozovat jakékoliv konsekvence, jen vůbec nejsem přesvědčen, že by to měl být „ausgerechnet“ okresní (obvodní) policejní orgán, v jehož možnostech by bylo kauzu objasnit, relevantně ji zadokumentovat a postupovat dále zákonným způsobem.
  Sotva si totiž budeme zastírat, do okruhu jakých a kterých osob nemůže nesměřovat podstata podezření ohledně neoprávněného nakládání s osobními údaji v předmětné věci, stejně jako neuvěřitelný rozsah důsledků jejich jednání.

  Přeji Vám ve Vašem osobním boji s molochem zločinu pevné odhodlání, jistotu a sebedůvěru.“

  Tipněte si, bude se něco dít?

  No, a když už jsem u klábosnice, říkalo se, že Martinec je Lessyho kůň (troufám si říct, že prdlačku, švagrová, ale nešť).
  Tak tohle jste četli? Viděli jste to v nějakých novinán, slyšeli v naší drahé veřejnoprvní….?
  http://www.denik.cz/z_domova/pri-procesu-s-lessym-vykreslili-svedci-obraz-prohnile-policie-20130411.html
  http://www.denik.cz/z_domova/kauza-lessy-soudce-chce-dalsi-dukazy-aby-si-mohl-udelat-nazor-20130412.html

  Některým jsem to poslal, jiní sotva.

  To se mi líbí

  • Minorita napsal:

   Husté, ale popravdě pane Lexi, naprosto očekávané … A to jde o „relativně malou kauzu“ ( může se stát, že se strůjcům vymkne z rukou, i když se určitě v tichosti objeví mechanismy, které …)… Ač z jiného soudku, a do jisté míry zpochybnitelné, přece jen něco dalšího, co malinko ilustruje mechanismy na onom „taxikářově“ ministerstvu – http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/vlada/Exkontrolorka-vnitra-Fluktuace-u-taxikare-Kubiceho-dosahuje-rekordu-269659

   To se mi líbí

   • Lex napsal:

    Víte, Minorito, co mě překvapuje?
    Že to, co jsem tu napsal, že ty odkazy, které jsem tu zveřejnil, NIKOHO NEZAJÍMAJÍ.
    Vážím, má-li tohle vůbec nějaký smysl.
    Ale na řeči, to jsme generálové….!

    To se mi líbí

    • Minorita napsal:

     Já Vám rozumím pane Lexi …
     Přečetl jsem si je , a popravdě toto očekával ( myšleny skutky, jež se dějí v P ČR za oponou „Pomáhat a chránit“ …) -> jakmile dojde na důkazní proces , otevírají se perspektivy nevídané …
     Jde přitom o výbušný, konkrétní materiál , nota bene s popisem, a dovedu si živě představit, co by sdělovadla provedla v momentě, kdyby se jednalo o kazu týkající se politické polarity opačné …
     Nekomentuji onen nezájem …
     Vy jednáte , což je ojedinělé …
     Co se bude dít ??? Nooo, tak to jsem také zvědavý , podle mne vyhýbací a do ztracena mířící manévr …
     Víte, když se jeden rozhlédne kolem sebe, nasaje obecnou apatii, existenční strach a deformace – hodnotovou, žebříčkovou, kategorickou, pojmovou ( o morální nemluvě ), alespoň povrchně provede hrubou sumarizaci dnes už vlastně geometrickou řadou se množících kauz ve spojitosti se sakra hrubou analýzou , uvědomněním si souvislostí včetně zpětných vazeb, tak důvěra v možnost nějakého řešení dle „klasického modelu“ je téměř nemožné …
     Třeba právě proto, že jedná opravdová těžce“minoritní“ část veřejnosti …
     Je to smutné, a mířím tím i na sebe …

     To se mi líbí

    • Minorita napsal:

     Trošku OT a ke všemu již týden staré, ale pobaví to – kdyby to nebylo k pláči … Aneb jeden z vládních titánů ducha 🙂 … A to jsme se smáli M. Jakešovi …
     http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Tak-trochu-jiny-rozhovor-s-ministryni-Hanakovou-Tacheci-celila-trapeni-268966

     To se mi líbí

  • Strejda Olin napsal:

   To je jak science fiction, bahno a sračky! Co se musí stát, aby tahle špína skončila?

   To se mi líbí

 13. Petrpavel napsal:

  Také jsem nečetl Lexi vaše odkazy 🙂 . Mám, jak je mým zvykem, jasno i z jiných zdrojů : Bradáčová s jakýmsi pracovníkem protikorupční policie (jméno začíná na V) ve spojení s dalšími upletla na objednávku na MUDr. Ratha kauzu. Bylo třeba jej umlčet. Kulo se to utajeně před vedením protikorupčního útvaru, dělalo to to „správné“ zastupitelství, ač mu to nepříslušelo. Lid byl oblbnut jak dobře to – oni jediní spravedliví – utajili před nepřejícími nadřízenými, před Martincem. Onen vykuk pak z útvaru odešel. Prohlašoval, že se vrátí jen když tam nebude Martinec. Teď tam není. Má možnost se vrátit. Jako šéf – za odměnu za svou službu. Jako Kubice na MV.
  Nebudou přece o tom kdo je korupčník rozhodovat nějací generálové…bude o tom dál rozhodovat Nečas, Kalousek, Bradáčová, Kubice a Blažek!

  To se mi líbí

 14. Lex napsal:

  Minorito – OK!

  Oline – říkáš asi správně, bahno a sračky. A obávám se, že to je jen ta viditelná část z plovoucího ledovce, neba přesněji hov.. . Možná, že kdyby se někdo spojil s lidmi z lihové mafiánské branže v regionu, také by se lecos dověděl (nemyslím na metanol, ale třeba i jednu véééélkou likérku tam). Co se musí udělat? Vyčistit augiášův chlív. Zpřetrhat osobní vazby. Jenže asi tohle právě je to nejtěžší. Sotva to půjde jinak, než generační obměnou. Problémem je, že nastupující „generace“ si zpravidla jako první osvojí právě ty lumpárny.

  Petřepavle – já nevím, kde tam je pravda. O reálném podkladě kauzy Dr. Ratha víceméně nemám pochybnosti, pochybnosti mám o rozsahu operativního a zpravodajského nasazení Martincova útvau, jaké tu dosud nikdy nebylo, ani proti vrahům a zahraničním drogovým gangům. Jaký bude výsledek, uvidíme.
  Kdo je v tom současném sproru „good guy“ a kdo „bad guy“, také nevím.
  Všiml jste si, že tady je rozpoutaná aféra, a přitom nikde se nedovíte nic, co by zavánělo fakty, jen tanečky okoho hromádky, kterou někdo udělal, udělal-li ji vůbec. Jen zpovzdálí naznačeno, že má jít o dehonestaci madam prostřednictvím jejího manžela (se kterým už tři roky nežije – sic!), ale věcného vůbec nic.
  A závěry dělají politikové, a to bez toho, zda někdo něco prověřil a zda udělal nějaký objektivní závěr.
  Nemůže to nepodporovat Vaši závěrečnou větu.
  Konec konců, byl to samotný Dr. Rath, který hned na počátku kauzy sdělil, jaký osud bude dále sdílet Dr. Bradáčová – proč jako nepříslušná byla pověřena dozorem a rozhodováním v jeho věci.

  To se mi líbí

  • Občan napsal:

   Lexi,

   co jste to proved? Vždyť Vy jste ji polekal 😀

   Já jsem tak hrabošil, až jsem vyhrabošil důvod, proč předmětná osoba tak vyšiluje.
   On totiž Martinec hrábl obouruč do vosího hnízda, v němž spokojeně kynul její manžel a o jehož existenci madam předstírala, že nic netuší. Takže Martinec nebude prvním, kdo bude odejit. Následovat bude „reorganizace“ celé finanční kriminálky a „zmiznutí“ celé kauzy MPSV v propadlišti dějin.
   Na to kynutí už manžel – resp. jeho siemensovská dcera – vyfasoval příjemných 650 000 000.- Kč (bez DPH). Nadvakrát (2006-2010 a 2011-dosud). V obou případech BEZ výběrového řízení. Mladší zakázka je zajímavější, protože ji DráboŠiškoid zadal Hájkovi sotva rok poté, co jeho firma dokončila tu první. Přičemž šlo o IDENTICKOU dodávku služeb a zboží.

   Jinak madam PROKAZATELNĚ ještě loni v březnu sdílela s manželem stejnou adresu. Viz. odkazy výše na příslušné dokumenty.

   Ad Rath – jsem zvědav, jestli se dožije soudu.
   Kdoví, co všechno ví a neřekl. A protože to je chlap zvídavý a šikovný, asi toho ví hodně. Na leckoho. O lecčems.

   Ad metanol – metanoloví kmotři sedí na nejvyšších postech MF ČR a na FŘ Brno. Psal jsem o konkrétních lidech v konkrétních funkcích na A.cz a svého času i na Kosu, ale prošlo to bez jakékoli reakce.

   To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.